Мамер 32
Национална Дивизия
Люксембург
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Мамер |
Мачове
2026-05-10Мамер 323 - 2Юн. Люксембург4.503.711.62
2026-05-03ЮС Хостерт4 - 2Мамер 321.913.403.43
2026-04-26Атерт Бисен2 - 2Мамер 321.225.499.76
2026-04-19Мамер 320 - 1Каерйенг2.993.452.02
2026-04-12Пр. Нидеркорн1 - 1Мамер 321.553.904.73
2026-04-04Мамер 320 - 1УНА Щрасен5.544.331.43
2026-03-22Петанж1 - 2Мамер 322.093.163.18
2026-03-15Мамер 320 - 2Викт. Роспорт2.373.052.72
2026-03-08Суифт Есперанж0 - 1Мамер 321.663.674.23
2026-03-04Мамер 322 - 3Викт. Роспорт2.323.582.38
2026-02-28Мамер 320 - 1Мондорф-ле-Бен6.404.201.40
2026-02-22Ф91 Дюделанж1 - 3Мамер 321.205.8510.75
2026-02-15Мамер 322 - 1Жюнес Еш3.693.311.85
2026-02-08Диферданж5 - 0Мамер 321.107.9415.00
2025-12-07Мамер 320 - 2Роданж 912.373.292.53
2025-12-03Мамер 321 - 0ЮС Хостерт2.363.382.51
2025-11-30Юн. Люксембург5 - 2Мамер 321.424.255.90
2025-11-09Мамер 322 - 0Каерйенг2.373.342.48
2025-11-02Мамер 321 - 4Атерт Бисен5.004.011.50
2025-10-26Каерйенг4 - 2Мамер 322.163.352.84
2025-10-19Мамер 321 - 2Пр. Нидеркорн6.364.311.39
2025-10-05УНА Щрасен2 - 0Мамер 321.235.399.44
2025-10-01Викт. Роспорт3 - 0Мамер 322.013.363.20
2025-09-28Мамер 321 - 1Петанж3.153.332.04
2025-09-14Мамер 321 - 2Суифт Есперанж3.733.681.76
2025-09-03Мамер 321 - 4Диферданж12.405.571.18
2025-08-31Мондорф-ле-Бен3 - 1Мамер 32
-
-
-
2025-08-24Мамер 321 - 2Ф91 Дюделанж6.984.991.31
2025-08-17Жюнес Еш0 - 1Мамер 321.783.613.68
2025-08-03Жюнес Канах2 - 3Мамер 322.073.532.95
2025-07-28Мондерканж0 - 6Мамер 322.313.692.46
2025-07-17Мамер 323 - 3Рюмеланж
-
-
-
Хронология
Статистика мачове
| Мачове | 32 | |
| Победи | 10 | 31% |
| Равни | 4 | 12% |
| Загуби | 18 | 56% |
| Голове | 109 | 3.41 |
| Вкарани голове | 45 | 1.41 |
| Получени голове | 64 | 2.00 |
| Мачове вкарал | 24 | 75% |
| Мачове получил | 27 | 84% |
| Гол/Гол | 19 | 59% |
| Над 1.5 | 26 | 81% |
| Над 2.5 | 20 | 62% |
| Над 3.5 | 14 | 44% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 3 | 9.38% |
| 0 - 1 | 3 | 9.38% |
| 0 - 2 | 3 | 9.38% |
| 1 - 2 | 3 | 9.38% |
| 2 - 1 | 2 | 6.25% |
| 3 - 2 | 2 | 6.25% |
| 1 - 1 | 2 | 6.25% |
| 1 - 4 | 2 | 6.25% |
| 2 - 4 | 2 | 6.25% |
| 2 - 0 | 1 | 3.12% |
| 3 - 1 | 1 | 3.12% |
| 6 - 0 | 1 | 3.12% |
| 2 - 2 | 1 | 3.12% |
| 3 - 3 | 1 | 3.12% |
| 0 - 3 | 1 | 3.12% |
| 0 - 5 | 1 | 3.12% |
| 1 - 3 | 1 | 3.12% |
| 2 - 3 | 1 | 3.12% |
| 2 - 5 | 1 | 3.12% |
| Голове | ||
| 1 | 6 | 18.75% |
| 2 | 6 | 18.75% |
| 3 | 6 | 18.75% |
| 5 | 6 | 18.75% |
| 6 | 4 | 12.50% |
| 4 | 3 | 9.38% |
| 7 | 1 | 3.12% |
| Голова разлика | ||
| +1 | 7 | 21.88% |
| -1 | 7 | 21.88% |
| -2 | 6 | 18.75% |
| -3 | 4 | 12.50% |
| 0 | 4 | 12.50% |
| +2 | 2 | 6.25% |
| +6 | 1 | 3.12% |
| -5 | 1 | 3.12% |