Мюнхен 1860
Трета Лига
Германия
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Мюнхен |
Мачове
2026-05-09Мюнхен 18601 - 2Инголщат2.223.672.67
2026-05-02Швайнфурт 051 - 1Мюнхен 18603.953.871.71
2026-04-25Мюнхен 18603 - 2Улм 18461.893.633.45
2026-04-18Саарбрюкен0 - 0Мюнхен 18602.053.463.15
2026-04-12Мюнхен 18602 - 2Ян Регенсбург2.143.462.96
2026-04-07Енерги Котбус3 - 0Мюнхен 18601.863.643.52
2026-04-04Мюнхен 18601 - 1Валдхоф Манхайм1.933.543.44
2026-03-22Дуисбург2 - 1Мюнхен 18602.133.353.07
2026-03-14Мюнхен 18600 - 0Веен Висбаден1.913.573.52
2026-03-06Виктория Кьолн0 - 1Мюнхен 18602.543.322.49
2026-03-03Мюнхен 18602 - 1Ерцгебирге Ауе1.773.663.93
2026-02-27Хофенхайм II1 - 2Мюнхен 18602.553.522.41
2026-02-22Мюнхен 18601 - 0Ханза Рощок2.763.442.28
2026-02-14Хафелзе0 - 5Мюнхен 18602.923.562.14
2026-02-07Щутгарт II2 - 1Мюнхен 18602.263.412.81
2026-01-31Мюнхен 18602 - 2Алемания Аахен2.033.433.25
2026-01-25Оснабрюк1 - 1Мюнхен 18601.963.353.53
2026-01-17Мюнхен 18601 - 1Рот-Вайс Есен2.683.422.33
2025-12-20Мюнхен 18600 - 2Ферл2.443.522.52
2025-12-13Инголщат1 - 2Мюнхен 18602.393.602.53
2025-12-06Мюнхен 18603 - 1Швайнфурт 051.474.185.74
2025-11-29Улм 18460 - 1Мюнхен 18603.183.562.00
2025-11-23Мюнхен 18602 - 0Саарбрюкен2.263.352.81
2025-11-09Ян Регенсбург4 - 0Мюнхен 18602.853.532.21
2025-11-01Мюнхен 18603 - 0Енерги Котбус2.193.672.79
2025-10-25Валдхоф Манхайм3 - 1Мюнхен 18602.433.432.64
2025-10-19Мюнхен 18603 - 1Дуисбург2.123.373.21
2025-10-05Веен Висбаден1 - 0Мюнхен 18602.383.532.63
2025-10-01Мюнхен 18602 - 2Виктория Кьолн1.883.533.74
2025-09-27Ерцгебирге Ауе2 - 0Мюнхен 18603.123.472.09
2025-09-20Мюнхен 18601 - 5Хофенхайм II1.683.854.23
2025-09-17Ханза Рощок2 - 1Мюнхен 18602.653.262.46
2025-09-14Мюнхен 18603 - 2Хафелзе1.265.528.58
2025-08-30Мюнхен 18601 - 1Щутгарт II1.464.355.61
2025-08-23Алемания Аахен0 - 2Мюнхен 18604.823.601.64
2025-08-09Мюнхен 18603 - 1Оснабрюк1.823.613.82
2025-08-01Рот-Вайс Есен1 - 1Мюнхен 18602.663.432.31
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Оснабрюк | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 2 | Енерги Котбус | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 3 | Дуисбург | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 4 | Рот-Вайс Есен | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Ханза Рощок | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Ферл | 0 - 2 | |
| 7 | Алемания Аахен | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 8 | Мюнхен 1860 | - | - |
| 9 | Валдхоф Манхайм | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | Веен Висбаден | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Виктория Кьолн | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 12 | Ян Регенсбург | 2 - 2 | 4 - 0 |
| 13 | Инголщат | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 14 | Щутгарт II | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Саарбрюкен | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 16 | Хофенхайм II | 1 - 5 | 1 - 2 |
| 17 | Хафелзе | 3 - 2 | 0 - 5 |
| 18 | Улм 1846 | 3 - 2 | 0 - 1 |
| 19 | Ерцгебирге Ауе | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 20 | Швайнфурт 05 | 3 - 1 | 1 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 37 | |
| Победи | 15 | 41% |
| Равни | 11 | 30% |
| Загуби | 11 | 30% |
| Голове | 104 | 2.81 |
| Вкарани голове | 54 | 1.46 |
| Получени голове | 50 | 1.35 |
| Мачове вкарал | 30 | 81% |
| Мачове получил | 28 | 76% |
| Гол/Гол | 23 | 62% |
| Над 1.5 | 31 | 84% |
| Над 2.5 | 21 | 57% |
| Над 3.5 | 12 | 32% |
| Резултати | ||
| 1 - 1 | 6 | 16.22% |
| 1 - 2 | 4 | 10.81% |
| 1 - 0 | 3 | 8.11% |
| 2 - 1 | 3 | 8.11% |
| 3 - 1 | 3 | 8.11% |
| 2 - 2 | 3 | 8.11% |
| 2 - 0 | 2 | 5.41% |
| 3 - 2 | 2 | 5.41% |
| 0 - 0 | 2 | 5.41% |
| 0 - 2 | 2 | 5.41% |
| 3 - 0 | 1 | 2.70% |
| 5 - 0 | 1 | 2.70% |
| 0 - 1 | 1 | 2.70% |
| 0 - 3 | 1 | 2.70% |
| 0 - 4 | 1 | 2.70% |
| 1 - 3 | 1 | 2.70% |
| 1 - 5 | 1 | 2.70% |
| Голове | ||
| 2 | 10 | 27.03% |
| 3 | 9 | 24.32% |
| 4 | 8 | 21.62% |
| 1 | 4 | 10.81% |
| 5 | 3 | 8.11% |
| 0 | 2 | 5.41% |
| 6 | 1 | 2.70% |
| Голова разлика | ||
| 0 | 11 | 29.73% |
| +1 | 8 | 21.62% |
| +2 | 5 | 13.51% |
| -1 | 5 | 13.51% |
| -2 | 3 | 8.11% |
| -4 | 2 | 5.41% |
| +3 | 1 | 2.70% |
| +5 | 1 | 2.70% |
| -3 | 1 | 2.70% |