Версай 78
Лига Национал
Франция
| Инфо | |
|---|---|
| Град: | Версай |
Мачове
2026-05-09Руан1 - 3Версай 781.993.093.43
2026-05-01Версай 780 - 0Орлеан2.383.262.58
2026-04-24Льо Пюи Фут 432 - 2Версай 782.223.062.95
2026-04-17Версай 784 - 0Шатору1.763.224.38
2026-04-10Валансиен1 - 0Версай 782.303.052.83
2026-04-03Версай 781 - 0Сошо2.513.122.52
2026-03-27Дижон3 - 1Версай 781.673.314.72
2026-03-20Версай 781 - 1Фльори 911.973.203.44
2026-03-13Версай 781 - 0Бурж-Перона1.703.304.49
2026-03-06Кювили-Руан2 - 2Версай 783.332.952.10
2026-02-27Версай 783 - 0Обан Еър Бел1.933.143.67
2026-02-20Конкарно0 - 2Версай 782.352.892.91
2026-02-06Вилфранш-Божоле1 - 0Версай 783.013.002.24
2026-01-30Версай 782 - 1Каен2.592.892.60
2026-01-23Париж 13 Атл.1 - 3Версай 782.542.932.64
2026-01-16Версай 781 - 3Руан2.612.962.56
2025-12-12Орлеан2 - 0Версай 782.143.113.11
2025-12-05Версай 780 - 3Льо Пюи Фут 432.273.002.91
2025-11-21Шатору1 - 3Версай 783.173.002.14
2025-11-07Версай 781 - 1Валансиен2.153.083.09
2025-10-31Сошо2 - 0Версай 781.953.013.82
2025-10-21Версай 780 - 2Дижон2.592.932.61
2025-10-17Фльори 910 - 0Версай 782.353.022.88
2025-10-07Версай 782 - 1Вилфранш-Божоле1.643.474.90
2025-10-03Бурж-Перона0 - 1Версай 783.643.022.00
2025-09-26Версай 781 - 2Кювили-Руан1.783.194.29
2025-09-19Обан Еър Бел1 - 1Версай 782.623.032.52
2025-09-12Версай 784 - 0Конкарно2.033.153.35
2025-08-22Каен0 - 2Версай 781.953.163.51
2025-08-15Версай 782 - 1Париж 13 Атл.2.422.832.93
2025-08-08Стад Бриошен0 - 1Версай 782.432.922.81
Хронология
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Домакин | Гост |
|---|---|---|---|
| 1 | Дижон | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 2 | Сошо | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Фльори 91 | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Руан | 1 - 3 | 1 - 3 |
| 5 | Версай 78 | - | - |
| 6 | Орлеан | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Льо Пюи Фут 43 | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 8 | Каен | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 9 | Конкарно | 4 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Валансиен | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Вилфранш-Божоле | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Обан Еър Бел | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Париж 13 Атл. | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 14 | Бурж-Перона | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Кювили-Руан | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 16 | Шатору | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 17 | Стад Бриошен | 0 - 1 |
Статистика мачове
| Мачове | 31 | |
| Победи | 15 | 48% |
| Равни | 7 | 23% |
| Загуби | 9 | 29% |
| Голове | 76 | 2.45 |
| Вкарани голове | 44 | 1.42 |
| Получени голове | 32 | 1.03 |
| Мачове вкарал | 23 | 74% |
| Мачове получил | 20 | 65% |
| Гол/Гол | 14 | 45% |
| Над 1.5 | 23 | 74% |
| Над 2.5 | 15 | 48% |
| Над 3.5 | 9 | 29% |
| Резултати | ||
| 1 - 0 | 4 | 12.90% |
| 2 - 1 | 3 | 9.68% |
| 3 - 1 | 3 | 9.68% |
| 1 - 1 | 3 | 9.68% |
| 0 - 2 | 3 | 9.68% |
| 2 - 0 | 2 | 6.45% |
| 4 - 0 | 2 | 6.45% |
| 0 - 0 | 2 | 6.45% |
| 2 - 2 | 2 | 6.45% |
| 0 - 1 | 2 | 6.45% |
| 1 - 3 | 2 | 6.45% |
| 3 - 0 | 1 | 3.23% |
| 0 - 3 | 1 | 3.23% |
| 1 - 2 | 1 | 3.23% |
| Голове | ||
| 4 | 9 | 29.03% |
| 2 | 8 | 25.81% |
| 1 | 6 | 19.35% |
| 3 | 6 | 19.35% |
| 0 | 2 | 6.45% |
| Голова разлика | ||
| +1 | 7 | 22.58% |
| 0 | 7 | 22.58% |
| +2 | 5 | 16.13% |
| -2 | 5 | 16.13% |
| -1 | 3 | 9.68% |
| +4 | 2 | 6.45% |
| +3 | 1 | 3.23% |
| -3 | 1 | 3.23% |