Висша Лига Таджикистан
(Редовен сезон)
| Процент | 36% |
|---|---|
| Мачове | 132 |
| Изиграни | 48 |
| Оставащи | 84 |
| Мачове | 48 |
|---|---|
| Домакини | 46% |
| Равни | 25% |
| Гости | 29% |
| Голове | 112 |
|---|---|
| Средно | 2.33 |
| Домакини | 1.33 |
| Гости | 1.00 |
| Голове | 112 |
|---|---|
| Гол/Гол | 42% |
| Домакини | 67% |
| Гости | 62% |
| Голове | Над | Под |
|---|---|---|
| 1.5 | 65% | 35% |
| 2.5 | 42% | 58% |
| 3.5 | 23% | 77% |
Често срещани резултати
| Резултат | М | Процент |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 6 | 12.50% |
| 0 - 1 | 6 | 12.50% |
| 1 - 0 | 5 | 10.42% |
| 2 - 0 | 4 | 8.33% |
| 2 - 1 | 4 | 8.33% |
| 0 - 2 | 4 | 8.33% |
| 3 - 0 | 3 | 6.25% |
| 1 - 1 | 3 | 6.25% |
| 2 - 2 | 3 | 6.25% |
| 3 - 1 | 2 | 4.17% |
| 3 - 2 | 2 | 4.17% |
| 1 - 2 | 2 | 4.17% |
| 4 - 1 | 1 | 2.08% |
| 4 - 3 | 1 | 2.08% |
| 1 - 4 | 1 | 2.08% |
| 2 - 3 | 1 | 2.08% |
| Голове | М | Процент |
|---|---|---|
| Чтн | 22 | 45.83% |
| Нчт | 26 | 54.17% |
| 1 | 11 | 22.92% |
| 2 | 11 | 22.92% |
| 3 | 9 | 18.75% |
| 0 | 6 | 12.50% |
| 4 | 5 | 10.42% |
| 5 | 5 | 10.42% |
| 7 | 1 | 2.08% |
| Разлика | М | Процент |
|---|---|---|
| 0 | 12 | 25.00% |
| +1 | 12 | 25.00% |
| -1 | 9 | 18.75% |
| +2 | 6 | 12.50% |
| +3 | 4 | 8.33% |
| -2 | 4 | 8.33% |
| -3 | 1 | 2.08% |
| Абсолютно | М | Процент |
|---|---|---|
| 1 | 21 | 43.75% |
| 0 | 12 | 25.00% |
| 2 | 10 | 20.83% |
| 3 | 5 | 10.42% |