Трета Лига - Германия
събота, 16.05.2026
12:30
12:30

Веен Висбаден

Хофенхайм II
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Висбаден |
| Гост: | Хофенхайм |
| Разстояние: | 99.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Брита Арена |
| Капацитет: | 12 566 (5 954) |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 12:30 (13:30 местно време) |
Последни 1 директни срещи
| 2025-12-21 | Хофенхайм II | 3 - 1 | Веен Висбаден |
Веен Висбаден последни 12 срещи
| 2026-05-09 | Енерги Котбус | 2 - 1 | Веен Висбаден |
| 2026-05-03 | Веен Висбаден | 2 - 3 | Оснабрюк |
| 2026-04-25 | Ерцгебирге Ауе | 2 - 2 | Веен Висбаден |
| 2026-04-19 | Веен Висбаден | 3 - 3 | Валдхоф Манхайм |
| 2026-04-11 | Виктория Кьолн | 2 - 1 | Веен Висбаден |
| 2026-04-08 | Веен Висбаден | 1 - 4 | Хафелзе |
| 2026-04-05 | Алемания Аахен | 3 - 0 | Веен Висбаден |
| 2026-03-26 | Карлсруе | 0 - 1 | Веен Висбаден |
| 2026-03-20 | Веен Висбаден | 0 - 1 | Ханза Рощок |
| 2026-03-14 | Мюнхен 1860 | 0 - 0 | Веен Висбаден |
| 2026-03-07 | Веен Висбаден | 2 - 1 | Щутгарт II |
| 2026-03-04 | Саарбрюкен | 2 - 0 | Веен Висбаден |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 8 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 67% | 33% |
Хофенхайм II последни 12 срещи
| 2026-05-10 | Хофенхайм II | 3 - 2 | Саарбрюкен |
| 2026-05-02 | Ян Регенсбург | 2 - 1 | Хофенхайм II |
| 2026-04-25 | Хофенхайм II | 0 - 3 | Инголщат |
| 2026-04-18 | Дуисбург | 3 - 1 | Хофенхайм II |
| 2026-04-10 | Хофенхайм II | 1 - 1 | Швайнфурт 05 |
| 2026-04-07 | Валдхоф Манхайм | 1 - 1 | Хофенхайм II |
| 2026-04-04 | Ерцгебирге Ауе | 3 - 5 | Хофенхайм II |
| 2026-03-22 | Хофенхайм II | 0 - 1 | Оснабрюк |
| 2026-03-15 | Щутгарт II | 1 - 0 | Хофенхайм II |
| 2026-03-07 | Хофенхайм II | 2 - 4 | Рот-Вайс Есен |
| 2026-03-03 | Улм 1846 | 1 - 3 | Хофенхайм II |
| 2026-02-27 | Хофенхайм II | 1 - 2 | Мюнхен 1860 |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 67% | 42% |
Класиране Трета Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Оснабрюк | 37 | +31 | 77 |
| 2 | Енерги Котбус | 37 | +20 | 69 |
| 3 | Дуисбург | 37 | +17 | 67 |
| 4 | Рот-Вайс Есен | 37 | +11 | 67 |
| 5 | Ханза Рощок | 37 | +24 | 64 |
| 6 | Ферл | 37 | +31 | 61 |
| 7 | Алемания Аахен | 37 | +14 | 61 |
| 8 | Мюнхен 1860 | 37 | +4 | 56 |
| 9 | Валдхоф Манхайм | 37 | -9 | 52 |
| 10 | Веен Висбаден | 37 | 0 | 50 |
| 11 | Виктория Кьолн | 37 | -2 | 50 |
| 12 | Ян Регенсбург | 37 | -3 | 49 |
| 13 | Инголщат | 37 | +5 | 46 |
| 14 | Щутгарт II | 37 | -11 | 46 |
| 15 | Саарбрюкен | 37 | -5 | 44 |
| 16 | Хофенхайм II | 37 | -4 | 43 |
| 17 | Хафелзе | 37 | -27 | 35 |
| 18 | Улм 1846 | 37 | -28 | 33 |
| 19 | Ерцгебирге Ауе | 37 | -21 | 31 |
| 20 | Швайнфурт 05 | 37 | -47 | 21 |
Хронология на изиграните мачове
| Веен Висбаден | |
| Хофенхайм II | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Веен Висбаден | Хофенхайм II |
|---|---|---|---|
| 1 | Оснабрюк | 2 - 3 | 0 - 4 |
| 2 | Енерги Котбус | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 3 | Дуисбург | 6 - 1 | 3 - 1 |
| 4 | Рот-Вайс Есен | 3 - 4 | 3 - 1 |
| 5 | Ханза Рощок | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | Ферл | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Алемания Аахен | 1 - 2 | 2 - 4 |
| 8 | Мюнхен 1860 | 1 - 0 | 1 - 5 |
| 9 | Валдхоф Манхайм | 3 - 3 | 1 - 1 |
| 10 | Веен Висбаден | - | |
| 11 | Виктория Кьолн | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Ян Регенсбург | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 13 | Инголщат | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 14 | Щутгарт II | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 15 | Саарбрюкен | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 16 | Хофенхайм II | - | |
| 17 | Хафелзе | 1 - 4 | 4 - 0 |
| 18 | Улм 1846 | 3 - 1 | 1 - 3 |
| 19 | Ерцгебирге Ауе | 3 - 1 | 3 - 5 |
| 20 | Швайнфурт 05 | 2 - 0 | 2 - 1 |
Представяне в Шампионата
| Веен Висбаден | Хофенхайм II | |
| Победи | 14 | 12 |
| Равни | 8 | 7 |
| Загуби | 15 | 18 |
| Вкарани голове | 52 | 65 |
| Получени голове | 52 | 69 |
| Средно вкарани | 1.41 | 1.76 |
| Средно получени | 1.41 | 1.86 |
| Мачове вкарал | 76% | 86% |
| Мачове получил | 73% | 86% |
| Гол/Гол | 57% | 76% |
| Над 1.5 | 73% | 86% |
| Над 2.5 | 57% | 73% |
| Над 3.5 | 32% | 59% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 10 | 6 |
| Равни | 2 | 2 |
| Загуби | 6 | 10 |
| Вкарани голове | 37 | 34 |
| Получени голове | 26 | 36 |
| Средно вкарани | 2.06 | 1.89 |
| Средно получени | 1.44 | 2.00 |
| Мачове вкарал | 89% | 89% |
| Мачове получил | 83% | 89% |
| Гол/Гол | 72% | 78% |
| Над 1.5 | 83% | 89% |
| Над 2.5 | 67% | 83% |
| Над 3.5 | 44% | 67% |
Обща статистика за Трета Лига
| Мачове (370) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 97% |
| Голове (1173) | |
| Средно голове на мач | 3.17 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.73 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.44 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 77% |
| Гол/Гол | 64% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 41% |
Веен Висбаден следващи срещи
Няма данни в системата
Хофенхайм II следващи срещи
Няма данни в системата
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.75 | 3.30 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.30 | 1.22 | 1.80 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.11 | 6.50 | |
| 2.5 | 1.40 | 2.88 | |
| 3.5 | 2.00 | 1.73 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 |