Примера РФЕФ - гр. 1 - Испания
събота, 05.09.2026
17:45
17:45

Унионистас

Реал Унион
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Саламанка |
| Гост: | Ирун |
| Разстояние: | 414.0 км |
| Начален час | |
| Час: | 17:45 (18:45 местно време) |
Последни 7 директни срещи
| 2025-02-09 | Реал Унион | 3 - 2 | Унионистас |
| 2024-11-03 | Унионистас | 4 - 1 | Реал Унион |
| 2024-04-21 | Реал Унион | 3 - 1 | Унионистас |
| 2023-10-01 | Унионистас | 1 - 0 | Реал Унион |
| 2022-04-24 | Унионистас | 2 - 1 | Реал Унион |
| 2021-11-13 | Реал Унион | 1 - 1 | Унионистас |
| 2019-11-09 | Унионистас | 0 - 2 | Реал Унион |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 3 | 6 | 4 | 3 | |
| 43% | 14% | 43% | 86% | 57% | 43% |
Унионистас последни 12 срещи
| 2026-08-30 | Унионистас | 1 - 3 | Луго |
| 2026-08-21 | Унионистас | 1 - 0 | Касереньо |
| 2026-08-18 | Унионистас | 1 - 0 | Алкоркон |
| 2026-08-15 | Х. Сеговиана | 0 - 1 | Унионистас |
| 2026-08-11 | Унионистас | 0 - 2 | Кория |
| 2026-07-29 | Унионистас | 0 - 1 | Бургос |
| 2026-05-23 | Унионистас | 3 - 2 | Расинг Ферол |
| 2026-05-17 | Мерида АД | 1 - 1 | Унионистас |
| 2026-05-09 | Унионистас | 2 - 1 | Тенерифе |
| 2026-05-02 | Реал Мадрид Б | 1 - 0 | Унионистас |
| 2026-04-26 | Унионистас | 1 - 1 | Билбао Атлетик |
| 2026-04-18 | Реал Авилес | 1 - 1 | Унионистас |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Реал Унион последни 12 срещи
| 2026-08-30 | Реал Унион | 4 - 1 | Кория |
| 2026-08-12 | Реал Унион | 3 - 0 | Осасуна Б |
| 2026-08-08 | Реал Унион | 1 - 1 | Ейбар |
| 2025-08-16 | Баракалдо | 3 - 3 | Реал Унион |
| 2025-08-09 | Реал Унион | 1 - 1 | Португалете |
| 2025-05-24 | Билбао Атлетик | 4 - 2 | Реал Унион |
| 2025-05-17 | Реал Унион | 1 - 1 | Осасуна Б |
| 2025-05-11 | Самора | 1 - 0 | Реал Унион |
| 2025-05-03 | Реал Унион | 1 - 0 | Тарасона |
| 2025-04-27 | Химнастик | 4 - 1 | Реал Унион |
| 2025-04-20 | Реал Унион | 1 - 3 | Барса Атлетик |
| 2025-04-13 | Реал Унион | 3 - 0 | Луго |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реал Унион | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Луго | 1 | +2 | 3 |
| 3 | УД Логронес | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Касереньо | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Мерида АД | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Понтеведра | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Понферадина | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Аренас де Гечо | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Билбао Атлетик | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Расинг Ферол | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Самора | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Баракалдо | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Културал Леонеса | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Естремадура | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Деп. Фабрил | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Мирандес | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Реал Авилес | 1 | -1 | 0 |
| 15 | УД Оуренсе | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Унионистас | 1 | -2 | 0 |
| 20 | Кория | 1 | -3 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Унионистас | |
| Реал Унион | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Унионистас | Реал Унион |
|---|---|---|---|
| 1 | Реал Унион | - | |
| 2 | Луго | 1 - 3 | |
| 3 | УД Логронес | ||
| 4 | Касереньо | ||
| 4 | Мерида АД | ||
| 4 | Понтеведра | ||
| 4 | Понферадина | ||
| 8 | Аренас де Гечо | ||
| 8 | Билбао Атлетик | ||
| 8 | Расинг Ферол | ||
| 8 | Самора | ||
| 12 | Баракалдо | ||
| 12 | Културал Леонеса | ||
| 14 | Естремадура | ||
| 15 | Деп. Фабрил | ||
| 15 | Мирандес | ||
| 15 | Реал Авилес | ||
| 15 | УД Оуренсе | ||
| 19 | Унионистас | - | |
| 20 | Кория |
Представяне в Шампионата
| Унионистас | Реал Унион | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани голове | 1 | 4 |
| Получени голове | 3 | 1 |
| Средно вкарани | 1.00 | 4.00 |
| Средно получени | 3.00 | 1.00 |
| Мачове вкарал | 100% | 100% |
| Мачове получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 100% | 100% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 100% |
| Над 3.5 | 100% | 100% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани голове | 1 | 0 |
| Получени голове | 3 | 0 |
| Средно вкарани | 1.00 | 0.00 |
| Средно получени | 3.00 | 0.00 |
| Мачове вкарал | 100% | 0% |
| Мачове получил | 100% | 0% |
| Гол/Гол | 100% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 0% |
| Над 2.5 | 100% | 0% |
| Над 3.5 | 100% | 0% |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 1
| Мачове (10) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 30% |
| Изиграни мачове | 3% |
| Голове (20) | |
| Средно голове на мач | 2.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.10 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.90 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 50% |
| Над 2.5 | 30% |
| Над 3.5 | 20% |
Унионистас следващи 6 срещи
| 2026-09-13 | Реал Авилес | - | Унионистас |
| 2026-09-20 | Унионистас | - | УД Оуренсе |
| 2026-09-27 | Мирандес | - | Унионистас |
| 2026-10-04 | Унионистас | - | Културал Леонеса |
| 2026-10-11 | Касереньо | - | Унионистас |
| 2026-10-18 | Расинг Ферол | - | Унионистас |
Реал Унион следващи 6 срещи
| 2026-09-13 | Расинг Ферол | - | Реал Унион |
| 2026-09-20 | Реал Унион | - | Мирандес |
| 2026-09-27 | Деп. Фабрил | - | Реал Унион |
| 2026-10-04 | Реал Унион | - | УД Оуренсе |
| 2026-10-11 | Билбао Атлетик | - | Реал Унион |
| 2026-10-18 | Естремадура | - | Реал Унион |
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.10 | 3.40 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.29 | 1.67 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.36 | 3.00 | |
| 2.5 | 2.15 | 1.67 | |
| 3.5 | 3.75 | 1.25 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.91 | 1.80 |