Лига 1 - Франция
четвъртък, 03.09.2026
19:45
19:45

Тулуза

Лил
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тулуза |
| Гост: | Лил |
| Разстояние: | 791.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадиум Мунисипал Тулуза |
| Капацитет: | 33 150 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Домакин: | Йенс Бертел Аску (Дан) |
| Гост: | Давиде Анчелоти (Ита) |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (20:45 местно време) |
Последни 12 директни срещи
| 2026-04-12 | Тулуза | 0 - 4 | Лил |
| 2025-09-14 | Лил | 2 - 1 | Тулуза |
| 2025-04-12 | Тулуза | 1 - 2 | Лил |
| 2024-10-05 | Лил | 2 - 1 | Тулуза |
| 2024-02-25 | Тулуза | 3 - 1 | Лил |
| 2023-11-12 | Лил | 1 - 1 | Тулуза |
| 2023-03-18 | Тулуза | 0 - 2 | Лил |
| 2022-09-17 | Лил | 2 - 1 | Тулуза |
| 2020-02-22 | Лил | 3 - 0 | Тулуза |
| 2019-10-19 | Тулуза | 2 - 1 | Лил |
| 2019-04-21 | Тулуза | 0 - 0 | Лил |
| 2018-12-22 | Лил | 1 - 2 | Тулуза |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 17% |
Тулуза последни 12 срещи
| 2026-08-29 | Брест | 2 - 2 | Тулуза |
| 2026-08-22 | Тулуза | 0 - 2 | Лион |
| 2026-08-15 | Тулуза | 1 - 2 | Хамбургер |
| 2026-08-08 | Елче | 3 - 0 | Тулуза |
| 2026-08-05 | Ал Аин | 0 - 1 | Тулуза |
| 2026-07-31 | Тулуза | 2 - 1 | Реал Сосиедад |
| 2026-07-25 | Тулуза | 1 - 1 | Родес |
| 2026-05-17 | Нант | 0 - 0 | Тулуза |
| 2026-05-10 | Тулуза | 2 - 1 | Лион |
| 2026-05-03 | Страсбург | 1 - 2 | Тулуза |
| 2026-04-25 | Тулуза | 2 - 2 | Монако |
| 2026-04-21 | Ланс | 4 - 1 | Тулуза |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 25% |
Лил последни 12 срещи
| 2026-08-28 | Лил | 2 - 2 | Пари Сен Жермен |
| 2026-08-23 | Анже | 0 - 2 | Лил |
| 2026-08-15 | Евертън | 1 - 1 | Лил |
| 2026-08-08 | Хамбургер | 2 - 2 | Лил |
| 2026-08-01 | ОХ Льовен | 3 - 6 | Лил |
| 2026-07-25 | Роял Юнион СЖ | 2 - 1 | Лил |
| 2026-07-18 | Лил | 3 - 0 | РААЛ Ла Лувиер |
| 2026-05-17 | Лил | 0 - 2 | Оксер |
| 2026-05-10 | Монако | 0 - 1 | Лил |
| 2026-05-03 | Лил | 1 - 1 | Льо Авър |
| 2026-04-26 | Париж ФК | 0 - 1 | Лил |
| 2026-04-18 | Лил | 0 - 0 | Ница |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 5 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 42% | 25% |
Класиране Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Париж ФК | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Лил | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Лион | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Рен | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Троа | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Ланс | 2 | +2 | 3 |
| 8 | Ол. Марсилия | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Анже | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Страсбург | 2 | -3 | 3 |
| 11 | Брест | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Пари Сен Жермен | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Льо Ман | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Лориен | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Льо Авър | 2 | -1 | 1 |
| 16 | Тулуза | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Ница | 2 | -3 | 1 |
| 18 | Оксер | 2 | -5 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Тулуза | |
| Лил | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Тулуза | Лил |
|---|---|---|---|
| 1 | Монако | ||
| 2 | Париж ФК | ||
| 3 | Лил | - | |
| 4 | Лион | 0 - 2 | |
| 5 | Рен | ||
| 6 | Троа | ||
| 7 | Ланс | ||
| 8 | Ол. Марсилия | ||
| 9 | Анже | 0 - 2 | |
| 10 | Страсбург | ||
| 11 | Брест | ||
| 11 | Пари Сен Жермен | ||
| 13 | Льо Ман | ||
| 14 | Лориен | ||
| 14 | Льо Авър | ||
| 16 | Тулуза | - | |
| 17 | Ница | ||
| 18 | Оксер |
Представяне в Шампионата
| Тулуза | Лил | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани голове | 2 | 4 |
| Получени голове | 4 | 2 |
| Средно вкарани | 1.00 | 2.00 |
| Средно получени | 2.00 | 1.00 |
| Мачове вкарал | 50% | 100% |
| Мачове получил | 100% | 50% |
| Гол/Гол | 50% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 50% |
| Над 3.5 | 50% | 50% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани голове | 0 | 2 |
| Получени голове | 2 | 0 |
| Средно вкарани | 0.00 | 2.00 |
| Средно получени | 2.00 | 0.00 |
| Мачове вкарал | 0% | 100% |
| Мачове получил | 100% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 0% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Обща статистика за Лига 1
| Мачове (18) | |
| Победа за домакина | 33% |
| Равен | 39% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 6% |
| Голове (54) | |
| Средно голове на мач | 3.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.67 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.33 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 72% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 61% |
| Над 3.5 | 44% |
Тулуза следващи 6 срещи
| 2026-09-05 | Тулуза | - | Лил |
| 2026-09-12 | Лориен | - | Тулуза |
| 2026-09-19 | Тулуза | - | Льо Авър |
| 2026-10-10 | Монако | - | Тулуза |
| 2026-10-17 | Льо Ман | - | Тулуза |
| 2026-10-24 | Тулуза | - | Троа |
Лил следващи 6 срещи
| 2026-09-05 | Тулуза | - | Лил |
| 2026-09-12 | Лил | - | Троа |
| 2026-09-19 | Ница | - | Лил |
| 2026-10-10 | Лил | - | Льо Авър |
| 2026-10-17 | Лил | - | Брест |
| 2026-10-24 | Монако | - | Лил |
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.25 | 2.15 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.67 | 1.33 | 1.33 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.33 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.30 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |