Лига Португал 2 - Португалия
събота, 05.09.2026
11:00
11:00

Тондела

Порто Б
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Тондела |
| Гост: | Порто |
| Разстояние: | 83.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Ещадио Жоао Кардосо |
| Капацитет: | 3 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (11:00 местно време) |
Последни 12 директни срещи
| 2025-01-26 | Порто Б | 2 - 2 | Тондела |
| 2024-08-19 | Тондела | 2 - 2 | Порто Б |
| 2024-01-21 | Тондела | 0 - 0 | Порто Б |
| 2023-08-13 | Порто Б | 1 - 1 | Тондела |
| 2023-05-22 | Тондела | 0 - 1 | Порто Б |
| 2023-01-15 | Порто Б | 1 - 1 | Тондела |
| 2015-04-04 | Тондела | 3 - 1 | Порто Б |
| 2014-11-05 | Порто Б | 1 - 1 | Тондела |
| 2014-03-02 | Порто Б | 1 - 0 | Тондела |
| 2013-10-23 | Тондела | 1 - 1 | Порто Б |
| 2013-01-13 | Порто Б | 1 - 1 | Тондела |
| 2012-08-12 | Тондела | 2 - 2 | Порто Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 9 | 2 | 9 | 4 | 4 | |
| 8% | 75% | 17% | 75% | 33% | 33% |
Тондела последни 12 срещи
| 2026-08-28 | Униао Лейрия | 2 - 0 | Тондела |
| 2026-08-21 | Тондела | 0 - 2 | Акад. Коимбра |
| 2026-08-16 | Лейшоес | 1 - 0 | Тондела |
| 2026-08-08 | Тондела | 2 - 1 | Амаранте |
| 2026-08-01 | Рио Аве | 3 - 1 | Тондела |
| 2026-07-19 | Тондела | 1 - 1 | Насионал Мадейра |
| 2026-05-16 | Ароука | 3 - 1 | Тондела |
| 2026-05-11 | Тондела | 2 - 0 | Морейрензе |
| 2026-05-03 | Каза Пиа | 0 - 1 | Тондела |
| 2026-04-29 | Сп. Лисабон | 2 - 2 | Тондела |
| 2026-04-25 | Тондела | 0 - 2 | Насионал Мадейра |
| 2026-04-19 | Порто | 2 - 0 | Тондела |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 4 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 33% | 25% |
Порто Б последни 12 срещи
| 2026-08-30 | Порто Б | 0 - 3 | Пенафиел |
| 2026-08-24 | Фейрензе | 0 - 1 | Порто Б |
| 2026-08-16 | Порто Б | 1 - 3 | Фарензе |
| 2026-08-10 | Лузитания | 2 - 0 | Порто Б |
| 2026-05-15 | Порто Б | 2 - 0 | Бенфика Б |
| 2026-05-09 | Сп. Лисабон Б | 0 - 1 | Порто Б |
| 2026-05-04 | Порто Б | 1 - 0 | Фелгейраш 1932 |
| 2026-04-26 | Пенафиел | 3 - 0 | Порто Б |
| 2026-04-20 | Порто Б | 0 - 3 | Лейшоес |
| 2026-04-13 | Лузитания | 1 - 1 | Порто Б |
| 2026-04-06 | Порто Б | 3 - 0 | Шавеш |
| 2026-03-21 | Портимонензе | 2 - 1 | Порто Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 6 | 1 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 50% | 8% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лузитания | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Акад. Коимбра | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Сп. Лисабон Б | 4 | +1 | 9 |
| 4 | Пенафиел | 4 | +4 | 7 |
| 5 | Фарензе | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Визела | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Бенфика Б | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Портимонензе | 4 | +1 | 7 |
| 9 | Униао Лейрия | 4 | +2 | 6 |
| 10 | Фелгейраш 1932 | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Лейшоес | 4 | 0 | 6 |
| 12 | АВС Футбол САД | 4 | +1 | 5 |
| 13 | Амаранте | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Тондела | 4 | -4 | 3 |
| 15 | Порто Б | 4 | -6 | 3 |
| 16 | Торензе | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Фейрензе | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Шавеш | 4 | -5 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Тондела | |
| Порто Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Тондела | Порто Б |
|---|---|---|---|
| 1 | Лузитания | 2 - 0 | |
| 2 | Акад. Коимбра | 0 - 2 | |
| 3 | Сп. Лисабон Б | ||
| 4 | Пенафиел | ||
| 5 | Фарензе | ||
| 6 | Визела | ||
| 7 | Бенфика Б | ||
| 7 | Портимонензе | ||
| 9 | Униао Лейрия | ||
| 10 | Фелгейраш 1932 | ||
| 11 | Лейшоес | ||
| 12 | АВС Футбол САД | ||
| 13 | Амаранте | 2 - 1 | |
| 14 | Тондела | - | |
| 15 | Порто Б | - | |
| 16 | Торензе | ||
| 17 | Фейрензе | 0 - 1 | |
| 18 | Шавеш |
Представяне в Шампионата
| Тондела | Порто Б | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 3 | 3 |
| Вкарани голове | 2 | 2 |
| Получени голове | 6 | 8 |
| Средно вкарани | 0.50 | 0.50 |
| Средно получени | 1.50 | 2.00 |
| Мачове вкарал | 25% | 50% |
| Мачове получил | 100% | 75% |
| Гол/Гол | 25% | 25% |
| Над 1.5 | 75% | 75% |
| Над 2.5 | 25% | 50% |
| Над 3.5 | 0% | 25% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани голове | 2 | 1 |
| Получени голове | 3 | 2 |
| Средно вкарани | 1.00 | 0.50 |
| Средно получени | 1.50 | 1.00 |
| Мачове вкарал | 50% | 50% |
| Мачове получил | 100% | 50% |
| Гол/Гол | 50% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 50% |
| Над 2.5 | 50% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (36) | |
| Победа за домакина | 42% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 12% |
| Голове (80) | |
| Средно голове на мач | 2.22 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.06 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 39% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 36% |
| Над 3.5 | 17% |
Тондела следващи 6 срещи
| 2026-09-13 | Портимонензе | - | Тондела |
| 2026-10-11 | Тондела | - | Торензе |
| 2026-10-25 | АВС Футбол САД | - | Тондела |
| 2026-11-01 | Тондела | - | Фелгейраш 1932 |
| 2026-11-08 | Сп. Лисабон Б | - | Тондела |
| 2026-11-15 | Тондела | - | Фарензе |
Порто Б следващи 6 срещи
| 2026-09-13 | Порто Б | - | Визела |
| 2026-10-11 | Лейшоес | - | Порто Б |
| 2026-10-25 | Порто Б | - | Униао Лейрия |
| 2026-11-01 | Амаранте | - | Порто Б |
| 2026-11-08 | Порто Б | - | Портимонензе |
| 2026-11-15 | Порто Б | - | Торензе |
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.73 | 3.40 | 4.20 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1.29 | 1.91 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.30 | 3.40 | |
| 2.5 | 2.00 | 1.80 | |
| 3.5 | 3.50 | 1.29 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.83 | 1.83 |