2. Лига - Словакия
петък, 04.09.2026
17:00
17:00

Татран Л.Микулаш

Интер Брат.
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Липтовски Микулаш |
| Гост: | Братислава |
| Разстояние: | 212.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Липтовски Микулаш |
| Капацитет: | 1 950 (610) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Последни 6 директни срещи
| 2025-11-15 | Интер Брат. | 2 - 2 | Татран Л.Микулаш |
| 2025-08-02 | Татран Л.Микулаш | 2 - 1 | Интер Брат. |
| 2019-03-09 | Татран Л.Микулаш | 2 - 1 | Интер Брат. |
| 2018-08-04 | Интер Брат. | 1 - 3 | Татран Л.Микулаш |
| 2018-03-17 | Интер Брат. | 2 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2017-08-26 | Татран Л.Микулаш | 3 - 2 | Интер Брат. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 1 | 6 | 6 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 100% | 100% | 50% |
Татран Л.Микулаш последни 12 срещи
| 2026-08-30 | Петржалка | 2 - 0 | Татран Л.Микулаш |
| 2026-08-22 | Хумене | 1 - 0 | Татран Л.Микулаш |
| 2026-08-14 | Татран Л.Микулаш | 2 - 2 | Зволен |
| 2026-08-08 | Татран Прешов | 1 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2026-07-31 | Татран Л.Микулаш | 2 - 0 | Слован Галанта |
| 2026-07-25 | МФК Битча | 0 - 5 | Татран Л.Микулаш |
| 2026-07-18 | Ж. Подбрезова | 3 - 2 | Татран Л.Микулаш |
| 2026-07-07 | Спишка Нова Вес | 1 - 2 | Татран Л.Микулаш |
| 2026-06-19 | Татран Л.Микулаш | 2 - 2 | Баник Лехота |
| 2026-05-15 | Петржалка | 2 - 1 | Татран Л.Микулаш |
| 2026-05-08 | Татран Л.Микулаш | 3 - 0 | Пухов |
| 2026-05-02 | Похроние | 2 - 2 | Татран Л.Микулаш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 67% | 42% |
Интер Брат. последни 12 срещи
| 2026-08-29 | Интер Брат. | 1 - 1 | Зволен |
| 2026-08-22 | Татран Прешов | 2 - 1 | Интер Брат. |
| 2026-08-15 | Интер Брат. | 3 - 0 | Слован Галанта |
| 2026-08-08 | МФК Битча | 0 - 3 | Интер Брат. |
| 2026-08-03 | Интер Брат. | 0 - 1 | Жилина Б |
| 2026-07-25 | Поважска Бистрица | 3 - 1 | Интер Брат. |
| 2026-06-20 | Интер Брат. | 0 - 1 | Злате Моравце |
| 2026-05-15 | Интер Брат. | 1 - 0 | Банска Бистрица |
| 2026-05-08 | Славия ТУ Кошице | 2 - 1 | Интер Брат. |
| 2026-05-01 | Баник Лехота | 1 - 0 | Интер Брат. |
| 2026-04-25 | Интер Брат. | 0 - 2 | Петржалка |
| 2026-04-22 | Пухов | 1 - 3 | Интер Брат. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 67% | 50% | 17% |
Класиране 2. Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Петржалка | 6 | +14 | 18 |
| 2 | ШТК Шаморин | 6 | +7 | 15 |
| 3 | Похроние | 6 | +2 | 10 |
| 4 | Жилина Б | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Баник Лехота | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Поважска Бистрица | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Татран Прешов | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Татран Л.Микулаш | 6 | +4 | 8 |
| 9 | Интер Брат. | 6 | +2 | 7 |
| 10 | Малженице | 6 | 0 | 7 |
| 11 | Слован Галанта | 6 | -5 | 7 |
| 12 | Хумене | 6 | -5 | 6 |
| 13 | Злате Моравце | 6 | -2 | 5 |
| 14 | Слован Брат. II | 6 | -1 | 5 |
| 15 | Зволен | 6 | -3 | 3 |
| 16 | МФК Битча | 6 | -15 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Татран Л.Микулаш | |
| Интер Брат. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Татран Л.Микулаш | Интер Брат. |
|---|---|---|---|
| 1 | Петржалка | ||
| 2 | ШТК Шаморин | ||
| 3 | Похроние | ||
| 4 | Жилина Б | ||
| 5 | Баник Лехота | ||
| 6 | Поважска Бистрица | 3 - 1 | |
| 7 | Татран Прешов | 2 - 1 | |
| 8 | Татран Л.Микулаш | - | |
| 9 | Интер Брат. | - | |
| 10 | Малженице | ||
| 11 | Слован Галанта | 2 - 0 | |
| 12 | Хумене | ||
| 13 | Злате Моравце | ||
| 14 | Слован Брат. II | ||
| 15 | Зволен | 2 - 2 | |
| 16 | МФК Битча | 0 - 3 |
Представяне в Шампионата
| Татран Л.Микулаш | Интер Брат. | |
| Победи | 2 | 2 |
| Равни | 2 | 1 |
| Загуби | 2 | 3 |
| Вкарани голове | 10 | 9 |
| Получени голове | 6 | 7 |
| Средно вкарани | 1.67 | 1.50 |
| Средно получени | 1.00 | 1.17 |
| Мачове вкарал | 67% | 83% |
| Мачове получил | 67% | 67% |
| Гол/Гол | 33% | 50% |
| Над 1.5 | 83% | 83% |
| Над 2.5 | 33% | 67% |
| Над 3.5 | 33% | 17% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 0 | 2 |
| Вкарани голове | 4 | 5 |
| Получени голове | 2 | 5 |
| Средно вкарани | 2.00 | 1.67 |
| Средно получени | 1.00 | 1.67 |
| Мачове вкарал | 100% | 100% |
| Мачове получил | 50% | 67% |
| Гол/Гол | 50% | 67% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 100% |
| Над 3.5 | 50% | 33% |
Обща статистика за 2. Лига
| Мачове (48) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 20% |
| Голове (136) | |
| Средно голове на мач | 2.83 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.58 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 77% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 81% |
| Над 2.5 | 58% |
| Над 3.5 | 29% |
Татран Л.Микулаш следващи 6 срещи
| 2026-09-04 | Татран Л.Микулаш | - | Интер Брат. |
| 2026-09-11 | Похроние | - | Татран Л.Микулаш |
| 2026-09-18 | Татран Л.Микулаш | - | Злате Моравце |
| 2026-09-27 | Малженице | - | Татран Л.Микулаш |
| 2026-10-02 | Татран Л.Микулаш | - | ШТК Шаморин |
| 2026-10-11 | Слован Брат. II | - | Татран Л.Микулаш |
Интер Брат. следващи 6 срещи
| 2026-09-04 | Татран Л.Микулаш | - | Интер Брат. |
| 2026-09-12 | Интер Брат. | - | Петржалка |
| 2026-09-19 | Хумене | - | Интер Брат. |
| 2026-09-25 | Похроние | - | Интер Брат. |
| 2026-10-03 | Интер Брат. | - | Злате Моравце |
| 2026-10-11 | Малженице | - | Интер Брат. |
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.20 | 3.10 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.25 | 1.23 | 1.58 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.23 | 3.30 | |
| 2.5 | 1.79 | 1.81 | |
| 3.5 | 2.95 | 1.30 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.66 | 1.97 |