Серия Б - Италия
събота, 05.09.2026
14:00
14:00

Зюдтирол

Катанзаро
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Болцано |
| Гост: | Катанзаро |
| Разстояние: | 948.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стадио Друсо |
| Капацитет: | 3 500 (600) |
| Размер: | 105 x 63 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Последни 7 директни срещи
| 2026-08-15 | Катанзаро | 2 - 2 | Зюдтирол |
| 2026-01-31 | Зюдтирол | 2 - 1 | Катанзаро |
| 2025-08-24 | Катанзаро | 1 - 1 | Зюдтирол |
| 2025-01-12 | Зюдтирол | 1 - 1 | Катанзаро |
| 2024-10-27 | Катанзаро | 3 - 0 | Зюдтирол |
| 2024-02-17 | Катанзаро | 2 - 2 | Зюдтирол |
| 2023-10-07 | Зюдтирол | 0 - 1 | Катанзаро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
| 14% | 57% | 29% | 86% | 57% | 29% |
Зюдтирол последни 12 срещи
| 2026-08-30 | Беневенто | 1 - 1 | Зюдтирол |
| 2026-08-22 | Зюдтирол | 1 - 0 | Виртус Ентела |
| 2026-08-15 | Катанзаро | 2 - 2 | Зюдтирол |
| 2026-08-07 | Зюдтирол | 1 - 0 | Виртус Верона |
| 2026-05-22 | Зюдтирол | 0 - 0 | Бари |
| 2026-05-15 | Бари | 0 - 0 | Зюдтирол |
| 2026-05-08 | Зюдтирол | 1 - 1 | Юве Стабия |
| 2026-05-01 | Сампдория | 1 - 0 | Зюдтирол |
| 2026-04-25 | Зюдтирол | 0 - 3 | Мантова |
| 2026-04-18 | Специя | 6 - 1 | Зюдтирол |
| 2026-04-11 | Зюдтирол | 1 - 1 | Модена |
| 2026-04-06 | Чезена | 1 - 1 | Зюдтирол |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 17% | 58% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Катанзаро последни 12 срещи
| 2026-08-30 | Пиза | 2 - 1 | Катанзаро |
| 2026-08-21 | Виченца | 3 - 2 | Катанзаро |
| 2026-08-15 | Катанзаро | 2 - 2 | Зюдтирол |
| 2026-05-29 | Монца | 0 - 2 | Катанзаро |
| 2026-05-24 | Катанзаро | 0 - 2 | Монца |
| 2026-05-20 | Палермо | 2 - 0 | Катанзаро |
| 2026-05-17 | Катанзаро | 3 - 0 | Палермо |
| 2026-05-12 | Катанзаро | 3 - 0 | Авелино |
| 2026-05-08 | Катанзаро | 2 - 3 | Бари |
| 2026-05-01 | Палермо | 3 - 2 | Катанзаро |
| 2026-04-25 | Катанзаро | 4 - 2 | Специя |
| 2026-04-18 | Юве Стабия | 1 - 1 | Катанзаро |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 12 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 100% | 67% | 42% |
Класиране Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Модена | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Мантова | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Палермо | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Асколи | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Чезена | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Падуа | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Зюдтирол | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Авелино | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Арецо | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Пиза | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Емполи | 2 | -1 | 3 |
| 12 | Виченца | 2 | -2 | 3 |
| 13 | Юве Стабия | 2 | 0 | 1 |
| 14 | Беневенто | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Верона | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Карарезе | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Сампдория | 2 | -1 | 1 |
| 18 | Катанзаро | 2 | -2 | 0 |
| 19 | Виртус Ентела | 2 | -2 | 0 |
| 20 | Кремонезе | 2 | -4 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Зюдтирол | |
| Катанзаро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Зюдтирол | Катанзаро |
|---|---|---|---|
| 1 | Модена | ||
| 2 | Мантова | ||
| 3 | Палермо | ||
| 4 | Асколи | ||
| 4 | Чезена | ||
| 6 | Падуа | ||
| 6 | Зюдтирол | - | |
| 8 | Авелино | ||
| 9 | Арецо | ||
| 10 | Пиза | 2 - 1 | |
| 11 | Емполи | ||
| 12 | Виченца | 3 - 2 | |
| 13 | Юве Стабия | ||
| 14 | Беневенто | ||
| 14 | Верона | ||
| 14 | Карарезе | ||
| 14 | Сампдория | ||
| 18 | Катанзаро | - | |
| 19 | Виртус Ентела | 1 - 0 | |
| 20 | Кремонезе |
Представяне в Шампионата
| Зюдтирол | Катанзаро | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 0 | 2 |
| Вкарани голове | 2 | 3 |
| Получени голове | 1 | 5 |
| Средно вкарани | 1.00 | 1.50 |
| Средно получени | 0.50 | 2.50 |
| Мачове вкарал | 100% | 100% |
| Мачове получил | 50% | 100% |
| Гол/Гол | 50% | 100% |
| Над 1.5 | 50% | 100% |
| Над 2.5 | 0% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 50% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 2 |
| Вкарани голове | 1 | 3 |
| Получени голове | 0 | 5 |
| Средно вкарани | 1.00 | 1.50 |
| Средно получени | 0.00 | 2.50 |
| Мачове вкарал | 100% | 100% |
| Мачове получил | 0% | 100% |
| Гол/Гол | 0% | 100% |
| Над 1.5 | 0% | 100% |
| Над 2.5 | 0% | 100% |
| Над 3.5 | 0% | 50% |
Обща статистика за Серия Б
| Мачове (20) | |
| Победа за домакина | 35% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 45% |
| Изиграни мачове | 5% |
| Голове (53) | |
| Средно голове на мач | 2.65 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.30 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.35 |
| Домакинът е отбелязал в | 90% |
| Гостът е отбелязал в | 80% |
| Гол/Гол | 70% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 15% |
Зюдтирол следващи 6 срещи
| 2026-09-12 | Зюдтирол | - | Модена |
| 2026-09-20 | Арецо | - | Зюдтирол |
| 2026-10-10 | Зюдтирол | - | Асколи |
| 2026-10-17 | Юве Стабия | - | Зюдтирол |
| 2026-10-24 | Зюдтирол | - | Сампдория |
| 2026-10-27 | Падуа | - | Зюдтирол |
Катанзаро следващи 6 срещи
| 2026-09-12 | Катанзаро | - | Карарезе |
| 2026-09-19 | Сампдория | - | Катанзаро |
| 2026-10-10 | Катанзаро | - | Мантова |
| 2026-10-17 | Верона | - | Катанзаро |
| 2026-10-24 | Катанзаро | - | Асколи |
| 2026-10-27 | Беневенто | - | Катанзаро |
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.36 | 3.00 | |
| 2.5 | 2.25 | 1.62 | |
| 3.5 | 4.00 | 1.22 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.95 | 1.80 |