Група за Титлата - Шотландия
сряда, 13.05.2026
20:00
20:00

Рейнджърс

Хибърниън
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Глазгоу |
| Гост: | Единбург |
| Разстояние: | 66.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Айброкс |
| Капацитет: | 51 082 |
| Размер: | 105 x 69 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 20:00 (20:00 местно време) |
Последни 12 директни срещи
| 2026-02-01 | Хибърниън | 0 - 0 | Рейнджърс |
| 2025-12-15 | Рейнджърс | 1 - 0 | Хибърниън |
| 2025-10-29 | Хибърниън | 0 - 1 | Рейнджърс |
| 2025-09-20 | Рейнджърс | 2 - 0 | Хибърниън |
| 2025-05-17 | Хибърниън | 2 - 2 | Рейнджърс |
| 2025-04-05 | Рейнджърс | 0 - 2 | Хибърниън |
| 2025-01-05 | Хибърниън | 3 - 3 | Рейнджърс |
| 2024-09-29 | Рейнджърс | 1 - 0 | Хибърниън |
| 2024-03-30 | Рейнджърс | 3 - 1 | Хибърниън |
| 2024-03-10 | Хибърниън | 0 - 2 | Рейнджърс |
| 2024-01-24 | Хибърниън | 0 - 3 | Рейнджърс |
| 2023-10-21 | Рейнджърс | 4 - 0 | Хибърниън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 8 | 5 | 4 | |
| 67% | 25% | 8% | 67% | 42% | 33% |
Рейнджърс последни 12 срещи
| 2026-05-10 | Селтик | 3 - 1 | Рейнджърс |
| 2026-05-04 | Хартс | 2 - 1 | Рейнджърс |
| 2026-04-26 | Рейнджърс | 2 - 3 | Мъдъруел |
| 2026-04-12 | Фолкърк | 3 - 6 | Рейнджърс |
| 2026-04-04 | Рейнджърс | 4 - 2 | Дънди Юнайтед |
| 2026-03-21 | Рейнджърс | 4 - 1 | Абърдийн |
| 2026-03-15 | Сейнт Мирън | 0 - 1 | Рейнджърс |
| 2026-03-08 | Рейнджърс | 0 - 0 | Селтик |
| 2026-03-01 | Рейнджърс | 2 - 2 | Селтик |
| 2026-02-22 | Ливингстън | 2 - 2 | Рейнджърс |
| 2026-02-15 | Рейнджърс | 4 - 2 | Хартс |
| 2026-02-11 | Мъдъруел | 1 - 1 | Рейнджърс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 9 | 8 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 75% | 67% |
Хибърниън последни 12 срещи
| 2026-05-09 | Фолкърк | 1 - 3 | Хибърниън |
| 2026-05-03 | Хибърниън | 1 - 2 | Селтик |
| 2026-04-26 | Хибърниън | 1 - 2 | Хартс |
| 2026-04-11 | Абърдийн | 2 - 0 | Хибърниън |
| 2026-04-04 | Хибърниън | 3 - 0 | Килмарнък |
| 2026-03-21 | Мъдъруел | 0 - 0 | Хибърниън |
| 2026-03-14 | Хибърниън | 0 - 0 | Ливингстън |
| 2026-02-28 | Дънди ФК | 3 - 3 | Хибърниън |
| 2026-02-22 | Селтик | 1 - 2 | Хибърниън |
| 2026-02-14 | Хибърниън | 2 - 0 | Сейнт Мирън |
| 2026-02-10 | Хартс | 1 - 0 | Хибърниън |
| 2026-02-04 | Хибърниън | 3 - 2 | Дънди Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 25% |
Класиране Група за Титлата
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хартс | 36 | +32 | 77 |
| 2 | Селтик | 36 | +29 | 76 |
| 3 | Рейнджърс | 36 | +31 | 69 |
| 4 | Мъдъруел | 36 | +23 | 58 |
| 5 | Хибърниън | 36 | +14 | 54 |
| 6 | Фолкърк | 36 | -6 | 49 |
Хронология на изиграните мачове
| Рейнджърс | |
| Хибърниън | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Рейнджърс | Хибърниън |
|---|---|---|---|
| 1 | Хартс | ||
| 2 | Селтик | ||
| 3 | Рейнджърс | - | |
| 4 | Мъдъруел | 2 - 3 | |
| 5 | Хибърниън | - | |
| 6 | Фолкърк | 1 - 3 |
Представяне в Шампионата
| Рейнджърс | Хибърниън | |
| Победи | 19 | 14 |
| Равни | 12 | 12 |
| Загуби | 5 | 10 |
| Вкарани голове | 70 | 56 |
| Получени голове | 39 | 42 |
| Средно вкарани | 1.94 | 1.56 |
| Средно получени | 1.08 | 1.17 |
| Мачове вкарал | 89% | 72% |
| Мачове получил | 67% | 69% |
| Гол/Гол | 64% | 53% |
| Над 1.5 | 81% | 78% |
| Над 2.5 | 58% | 56% |
| Над 3.5 | 36% | 31% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 11 | 6 |
| Равни | 5 | 6 |
| Загуби | 2 | 6 |
| Вкарани голове | 38 | 24 |
| Получени голове | 19 | 24 |
| Средно вкарани | 2.11 | 1.33 |
| Средно получени | 1.06 | 1.33 |
| Мачове вкарал | 83% | 61% |
| Мачове получил | 67% | 83% |
| Гол/Гол | 61% | 56% |
| Над 1.5 | 78% | 72% |
| Над 2.5 | 61% | 56% |
| Над 3.5 | 44% | 33% |
Обща статистика за Група за Титлата
| Мачове (9) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 11% |
| Победа за госта | 44% |
| Изиграни мачове | 60% |
| Голове (29) | |
| Средно голове на мач | 3.22 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.67 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.56 |
| Домакинът е отбелязал в | 100% |
| Гостът е отбелязал в | 89% |
| Гол/Гол | 89% |
| Над 1.5 | 89% |
| Над 2.5 | 78% |
| Над 3.5 | 44% |
Рейнджърс следващи 1 срещи
| 2026-05-16 | Фолкърк | - | Рейнджърс |
Хибърниън следващи 1 срещи
| 2026-05-16 | Хибърниън | - | Мъдъруел |
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.50 | 5.00 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.17 | 1.18 | 2.30 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.17 | 5.00 | |
| 2.5 | 1.57 | 2.38 | |
| 3.5 | 2.38 | 1.57 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.67 | 2.10 |