Суперетан - Швеция
четвъртък, 14.05.2026
16:00
16:00

Люнгшиле

Сундсвал
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Люнгшиле |
| Гост: | Сундсвал |
| Разстояние: | 550.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Маркбъг Арена |
| Капацитет: | 8 000 (800) |
| Размер: | 105 x 65 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (17:00 местно време) |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-26 | Люнгшиле | 0 - 0 | Сундсвал |
| 2020-08-07 | Сундсвал | 5 - 2 | Люнгшиле |
| 2014-09-25 | Люнгшиле | 0 - 0 | Сундсвал |
| 2014-05-24 | Сундсвал | 0 - 0 | Люнгшиле |
| 2013-09-17 | Люнгшиле | 0 - 1 | Сундсвал |
| 2013-05-23 | Сундсвал | 3 - 1 | Люнгшиле |
| 2011-08-14 | Люнгшиле | 3 - 1 | Сундсвал |
| 2011-05-02 | Сундсвал | 3 - 0 | Люнгшиле |
| 2010-08-19 | Сундсвал | 3 - 2 | Люнгшиле |
| 2010-05-11 | Люнгшиле | 0 - 0 | Сундсвал |
| 2009-10-18 | Сундсвал | 0 - 3 | Люнгшиле |
| 2009-07-05 | Люнгшиле | 2 - 2 | Сундсвал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 7 | 7 | 5 | |
| 17% | 42% | 42% | 58% | 58% | 42% |
Люнгшиле последни 12 срещи
| 2026-05-09 | Сандвикен | 1 - 0 | Люнгшиле |
| 2026-05-02 | Люнгшиле | 0 - 2 | Юнайтед Нордик |
| 2026-04-24 | Люнгшиле | 4 - 1 | Хелзингборг |
| 2026-04-18 | Ландскрона БоИС | 1 - 0 | Люнгшиле |
| 2026-04-11 | Люнгшиле | 0 - 1 | Норкьопинг |
| 2026-04-06 | Фалкенберг | 1 - 1 | Люнгшиле |
| 2026-03-28 | Люнгшиле | 1 - 0 | Розенгард 1917 |
| 2026-03-20 | Люнгшиле | 3 - 1 | Оскаршхамн АИК |
| 2026-03-14 | Варберг БоИС | 0 - 2 | Люнгшиле |
| 2026-03-07 | Люнгшиле | 2 - 1 | Норбю |
| 2026-02-24 | Люнгшиле | 4 - 2 | ИФК Гьотеборг |
| 2026-02-20 | Люнгшиле | 2 - 1 | Тролхетан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Сундсвал последни 12 срещи
| 2026-05-09 | Сундсвал | 1 - 3 | Норкьопинг |
| 2026-05-02 | Сундсвал | 1 - 3 | Одеволд |
| 2026-04-25 | Фалкенберг | 1 - 0 | Сундсвал |
| 2026-04-20 | Сундсвал | 1 - 2 | Браге |
| 2026-04-14 | Вернаму | 3 - 0 | Сундсвал |
| 2026-04-06 | Сундсвал | 3 - 2 | Юнайтед Нордик |
| 2026-03-28 | Сундсвал | 3 - 0 | Хамарби ТФФ |
| 2026-03-20 | ВПС Вааса | 1 - 2 | Сундсвал |
| 2026-03-14 | Сундсвал | 2 - 3 | Сандвикен |
| 2026-03-08 | Хелзингборг | 1 - 1 | Сундсвал |
| 2026-02-28 | Сундсвал | 0 - 1 | Елфсборг |
| 2026-02-21 | Сириус | 6 - 0 | Сундсвал |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 9 | 5 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 75% | 42% |
Класиране Суперетан
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Юнайтед Нордик | 7 | +3 | 13 |
| 2 | Варберг БоИС | 7 | +6 | 12 |
| 3 | Фалкенберг | 7 | 0 | 12 |
| 4 | Йоребро | 7 | 0 | 12 |
| 5 | Йостерсунд | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Хелзингборг | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Йостерс | 7 | -2 | 11 |
| 8 | Норкьопинг | 7 | +5 | 10 |
| 9 | Браге | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Ландскрона БоИС | 7 | +1 | 9 |
| 11 | Одеволд | 7 | 0 | 9 |
| 12 | Вернаму | 7 | -3 | 9 |
| 13 | Норбю | 7 | -1 | 6 |
| 14 | Сандвикен | 7 | -2 | 6 |
| 15 | Люнгшиле | 6 | -2 | 4 |
| 16 | Сундсвал | 6 | -8 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Люнгшиле | |
| Сундсвал | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Люнгшиле | Сундсвал |
|---|---|---|---|
| 1 | Юнайтед Нордик | 0 - 2 | |
| 2 | Варберг БоИС | ||
| 3 | Фалкенберг | 1 - 0 | |
| 4 | Йоребро | ||
| 5 | Йостерсунд | ||
| 6 | Хелзингборг | 4 - 1 | |
| 7 | Йостерс | ||
| 8 | Норкьопинг | 0 - 1 | |
| 9 | Браге | ||
| 10 | Ландскрона БоИС | ||
| 11 | Одеволд | ||
| 12 | Вернаму | 3 - 0 | |
| 13 | Норбю | ||
| 14 | Сандвикен | ||
| 15 | Люнгшиле | - | |
| 16 | Сундсвал | - |
Представяне в Шампионата
| Люнгшиле | Сундсвал | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 4 | 5 |
| Вкарани голове | 5 | 6 |
| Получени голове | 7 | 14 |
| Средно вкарани | 0.83 | 1.00 |
| Средно получени | 1.17 | 2.33 |
| Мачове вкарал | 33% | 67% |
| Мачове получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 33% | 67% |
| Над 1.5 | 50% | 83% |
| Над 2.5 | 17% | 83% |
| Над 3.5 | 17% | 50% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 2 | 2 |
| Вкарани голове | 4 | 0 |
| Получени голове | 4 | 4 |
| Средно вкарани | 1.33 | 0.00 |
| Средно получени | 1.33 | 2.00 |
| Мачове вкарал | 33% | 0% |
| Мачове получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 33% | 0% |
| Над 1.5 | 67% | 50% |
| Над 2.5 | 33% | 50% |
| Над 3.5 | 33% | 0% |
Обща статистика за Суперетан
| Мачове (55) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 29% |
| Изиграни мачове | 23% |
| Голове (170) | |
| Средно голове на мач | 3.09 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.67 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.42 |
| Домакинът е отбелязал в | 84% |
| Гостът е отбелязал в | 78% |
| Гол/Гол | 65% |
| Над 1.5 | 76% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 44% |
Люнгшиле следващи 6 срещи
| 2026-05-17 | Йостерс | - | Люнгшиле |
| 2026-05-23 | Норбю | - | Люнгшиле |
| 2026-05-30 | Люнгшиле | - | Варберг БоИС |
| 2026-06-09 | Браге | - | Люнгшиле |
| 2026-06-14 | Люнгшиле | - | Йостерсунд |
| 2026-06-22 | Одеволд | - | Люнгшиле |
Сундсвал следващи 6 срещи
| 2026-05-18 | Сундсвал | - | Ландскрона БоИС |
| 2026-05-24 | Варберг БоИС | - | Сундсвал |
| 2026-05-30 | Сундсвал | - | Сандвикен |
| 2026-06-10 | Йоребро | - | Сундсвал |
| 2026-06-15 | Сундсвал | - | Йостерс |
| 2026-06-21 | Хелзингборг | - | Сундсвал |
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.67 | 3.60 | 4.50 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.17 | 1.25 | 2.00 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 3.75 | |
| 2.5 | 1.85 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.25 | 1.33 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.95 |