Жирабола - Ангола

събота, 13.12.2025
14:00
Кабушкорп СКП

Кабушкорп СКП

Бравош де Макиш

Бравош де Макиш

отложен
Инфо
Град
Домакин: Луанда
Гост: Луена
Разстояние: 800.3 км
Начален час
Час: 14:00 (15:00 местно време)

Последни 6 директни срещи

2025-03-16 Кабушкорп СКП 0 - 2 Бравош де Макиш
2024-10-19 Бравош де Макиш 2 - 2 Кабушкорп СКП
2024-04-20 Бравош де Макиш 2 - 0 Кабушкорп СКП
2023-12-01 Кабушкорп СКП 1 - 0 Бравош де Макиш
2022-05-07 Кабушкорп СКП 2 - 2 Бравош де Макиш
2022-01-18 Бравош де Макиш 2 - 0 Кабушкорп СКП
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
1 2 3 5 2 2
17% 33% 50% 83% 33% 33%

Кабушкорп СКП последни 12 срещи

2025-12-06 Саграда Есперанса 1 - 1 Кабушкорп СКП
2025-12-03 Петро Атлетико 2 - 1 Кабушкорп СКП
2025-11-28 Кабушкорп СКП 0 - 2 Дешпортиво Уила
2025-11-08 Кабушкорп СКП 0 - 0 Примейро Майо
2025-10-31 РСД Гелсон 2 - 0 Кабушкорп СКП
2025-10-24 Кабушкорп СКП 1 - 1 КД Лунда Сул
2025-10-21 Кабушкорп СКП 0 - 0 Академика Лобито
2025-10-17 Редонда 0 - 1 Кабушкорп СКП
2025-10-03 Кабушкорп СКП 1 - 0 Луанда Сити
2025-09-27 Кайзер Чийфс 1 - 0 Кабушкорп СКП
2025-09-20 Кабушкорп СКП 1 - 0 Кайзер Чийфс
2025-09-16 Интер Луанда 0 - 1 Кабушкорп СКП
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 5 1 0
33% 33% 33% 42% 8% 0%

Бравош де Макиш последни 12 срещи

2025-12-06 Бравош де Макиш 2 - 1 Интер Луанда
2025-11-29 Рекреативо Либоло 2 - 1 Бравош де Макиш
2025-11-22 Бравош де Макиш 2 - 1 Сао Салвадор
2025-11-05 Примейро Агосто 1 - 0 Бравош де Макиш
2025-11-01 Бравош де Макиш 2 - 0 Уилиет Бенгела
2025-10-26 Академика Лобито 1 - 0 Бравош де Макиш
2025-10-18 Саграда Есперанса 1 - 1 Бравош де Макиш
2025-10-05 Бравош де Макиш 2 - 1 Дешпортиво Уила
2025-09-24 Петро Атлетико 2 - 1 Бравош де Макиш
2025-09-20 Бравош де Макиш 5 - 1 Примейро Майо
2025-05-25 Бравош де Макиш 1 - 0 Дешпортиво Уила
2025-05-17 Кармона до Уиже 0 - 4 Бравош де Макиш
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 9 7 2
58% 8% 33% 75% 58% 17%

Класиране Жирабола

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Петро Атлетико 10 8 0 2 21 7 +14 24
2 Примейро Агосто 10 5 5 0 14 8 +6 20
3 Уилиет Бенгела 10 6 2 2 15 12 +3 20
4 Рекреативо Либоло 10 6 1 3 12 13 -1 19
5 Бравош де Макиш 10 5 1 4 16 11 +5 16
6 КД Лунда Сул 10 3 5 2 9 7 +2 14
7 Примейро Майо 10 4 2 4 8 11 -3 14
8 Дешпортиво Уила 10 3 4 3 13 11 +2 13
9 Кабушкорп СКП 10 3 4 3 6 8 -2 13
10 Редонда 10 3 2 5 7 9 -2 11
11 Академика Лобито 10 2 5 3 6 8 -2 11
12 Саграда Есперанса 10 2 5 3 11 14 -3 11
13 Луанда Сити 10 3 2 5 7 12 -5 11
14 Интер Луанда 10 2 4 4 11 11 0 10
15 Сао Салвадор 10 2 1 7 7 13 -6 7
16 РСД Гелсон 10 1 1 8 9 17 -8 4

Хронология на изиграните мачове

Кабушкорп СКП           
Бравош де Макиш           
Домакин           
Гост           

Мачове Домакин/Гост

Отбор Кабушкорп СКП Бравош де Макиш
1 Петро Атлетико   2 - 1
2 Примейро Агосто   1 - 0
3 Уилиет Бенгела    
4 Рекреативо Либоло   2 - 1
5 Бравош де Макиш   -
6 КД Лунда Сул 1 - 1  
7 Примейро Майо 0 - 0  
8 Дешпортиво Уила 0 - 2  
9 Кабушкорп СКП -  
10 Редонда    
11 Академика Лобито 0 - 0 1 - 0
12 Саграда Есперанса   1 - 1
13 Луанда Сити 1 - 0  
14 Интер Луанда    
15 Сао Салвадор    
16 РСД Гелсон    

Класиране в шампионата

  Кабушкорп СКП Бравош де Макиш
Позиция 9 5
Точки 13 16
  Домакин Гост
Позиция 15 14
Точки 6 1

Форма в шампионата

  Кабушкорп СКП Бравош де Макиш
Победи
Равни
Загуби
3    
4     
3    
5      
1  
4     
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
1  
3    
1  
0  
1  
4     

Голове в шампионата

  Кабушкорп СКП Бравош де Макиш
Вкарани
Получени
6       
8         
16                 
11            
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
2   
3    
3    
7        

Обща статистика за Жирабола

Мачове   (80)
Победа за домакина 50%
Равен 28%
Победа за госта 22%
Изиграни мачове 100%
Голове   (172)
Средно голове на мач 2.15
Домакинът е отбелязал средно 1.29
Гостът е отбелязал средно 0.86
Домакинът е отбелязал в 76%
Гостът е отбелязал в 64%
Гол/Гол 49%
Над 1.5 61%
Над 2.5 34%
Над 3.5 15%

Кабушкорп СКП следващи 6 срещи

2026-01-18 Кабушкорп СКП - Бравош де Макиш
2026-01-25 Уилиет Бенгела - Кабушкорп СКП
2026-02-01 Кабушкорп СКП - Примейро Агосто
2026-02-07 Сао Салвадор - Кабушкорп СКП
2026-02-13 Кабушкорп СКП - Рекреативо Либоло
2026-02-21 Кабушкорп СКП - Интер Луанда

Бравош де Макиш следващи 6 срещи

2026-01-18 Кабушкорп СКП - Бравош де Макиш
2026-01-24 Бравош де Макиш - Луанда Сити
2026-01-31 Редонда - Бравош де Макиш
2026-02-07 Бравош де Макиш - КД Лунда Сул
2026-02-11 Бравош де Макиш - КД Лунда Сул
2026-02-15 РСД Гелсон - Бравош де Макиш

Коефициенти

Няма данни в системата