Примера - Боливия
сряда, 13.05.2026
23:00
23:00

Инд. Петролеро

Блуминг
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сукре |
| Гост: | Санта Крус де ла Сиера |
| Разстояние: | 259.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 23:00 (18:00 местно време) |
Последни 12 директни срещи
| 2026-03-16 | Блуминг | 1 - 0 | Инд. Петролеро |
| 2026-03-13 | Инд. Петролеро | 0 - 4 | Блуминг |
| 2026-02-21 | Инд. Петролеро | 1 - 5 | Блуминг |
| 2026-02-12 | Блуминг | 5 - 0 | Инд. Петролеро |
| 2025-09-16 | Инд. Петролеро | 3 - 0 | Блуминг |
| 2025-04-20 | Блуминг | 3 - 1 | Инд. Петролеро |
| 2024-11-20 | Инд. Петролеро | 5 - 1 | Блуминг |
| 2024-07-27 | Блуминг | 2 - 1 | Инд. Петролеро |
| 2023-10-26 | Инд. Петролеро | 0 - 2 | Блуминг |
| 2023-07-31 | Блуминг | 1 - 0 | Инд. Петролеро |
| 2023-07-04 | Блуминг | 2 - 0 | Инд. Петролеро |
| 2023-02-26 | Инд. Петролеро | 2 - 0 | Блуминг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 10 | 7 | 5 | |
| 25% | 0% | 75% | 83% | 58% | 42% |
Инд. Петролеро последни 12 срещи
| 2026-05-10 | Инд. Петролеро | 0 - 0 | Олуейс Реди |
| 2026-05-05 | Инд. Петролеро | 2 - 3 | Каракас |
| 2026-05-01 | СА Було Було | 2 - 2 | Инд. Петролеро |
| 2026-04-28 | Ботафого RJ | 3 - 0 | Инд. Петролеро |
| 2026-04-25 | Инд. Петролеро | 2 - 1 | Унив. Винто |
| 2026-04-22 | Боливар Ла Пас | 1 - 2 | Инд. Петролеро |
| 2026-04-15 | Каракас | 1 - 0 | Инд. Петролеро |
| 2026-04-11 | Гуабира Монтеро | 2 - 2 | Инд. Петролеро |
| 2026-04-07 | Инд. Петролеро | 1 - 3 | Расинг Клуб |
| 2026-04-03 | Инд. Петролеро | 0 - 3 | Насионал Потоси |
| 2026-03-16 | Блуминг | 1 - 0 | Инд. Петролеро |
| 2026-03-13 | Инд. Петролеро | 0 - 4 | Блуминг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 9 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 75% | 42% |
Блуминг последни 12 срещи
| 2026-05-11 | Блуминг | 0 - 0 | Боливар Ла Пас |
| 2026-05-08 | Блуминг | 0 - 6 | Брагантино SP |
| 2026-05-05 | Унив. Винто | 1 - 1 | Блуминг |
| 2026-04-30 | Карабобо | 2 - 0 | Блуминг |
| 2026-04-25 | АББ Ла Пас | 3 - 2 | Блуминг |
| 2026-04-23 | Блуминг | 2 - 1 | Насионал Потоси |
| 2026-04-17 | Брагантино SP | 3 - 2 | Блуминг |
| 2026-04-12 | Реал Оруро | 2 - 2 | Блуминг |
| 2026-04-09 | Блуминг | 1 - 1 | Ривър Плейт |
| 2026-04-04 | Блуминг | 5 - 0 | Гуабира Монтеро |
| 2026-03-28 | Блуминг | 1 - 2 | Стронгест |
| 2026-03-24 | Блуминг | 4 - 1 | ГВ Сан Хосе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 8 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 67% | 50% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олуейс Реди | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Стронгест | 6 | +5 | 14 |
| 3 | Боливар Ла Пас | 6 | +11 | 13 |
| 4 | Блуминг | 6 | +5 | 9 |
| 5 | Аурора Кочабамба | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Ориенте Петр. | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Инд. Петролеро | 6 | -1 | 9 |
| 8 | АББ Ла Пас | 6 | -3 | 9 |
| 9 | Унив. Винто | 6 | +2 | 7 |
| 10 | Насионал Потоси | 5 | +1 | 7 |
| 11 | СА Було Було | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Реал Потоси | 6 | 0 | 6 |
| 13 | Реал Томаяпо | 6 | -11 | 5 |
| 14 | Реал Оруро | 5 | -4 | 4 |
| 15 | Гуабира Монтеро | 6 | -8 | 4 |
| 16 | ГВ Сан Хосе | 6 | -6 | 2 |
Хронология на изиграните мачове
| Инд. Петролеро | |
| Блуминг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Инд. Петролеро | Блуминг |
|---|---|---|---|
| 1 | Олуейс Реди | 0 - 0 | |
| 2 | Стронгест | ||
| 3 | Боливар Ла Пас | ||
| 4 | Блуминг | - | |
| 5 | Аурора Кочабамба | ||
| 6 | Ориенте Петр. | ||
| 7 | Инд. Петролеро | - | |
| 8 | АББ Ла Пас | 3 - 2 | |
| 9 | Унив. Винто | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Насионал Потоси | 0 - 3 | |
| 11 | СА Було Було | ||
| 12 | Реал Потоси | ||
| 13 | Реал Томаяпо | ||
| 14 | Реал Оруро | 2 - 2 | |
| 15 | Гуабира Монтеро | ||
| 16 | ГВ Сан Хосе |
Представяне в Шампионата
| Инд. Петролеро | Блуминг | |
| Победи | 2 | 2 |
| Равни | 3 | 3 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани голове | 8 | 12 |
| Получени голове | 9 | 7 |
| Средно вкарани | 1.33 | 2.00 |
| Средно получени | 1.50 | 1.17 |
| Мачове вкарал | 67% | 83% |
| Мачове получил | 83% | 67% |
| Гол/Гол | 67% | 67% |
| Над 1.5 | 83% | 83% |
| Над 2.5 | 83% | 67% |
| Над 3.5 | 33% | 50% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 1 | 2 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани голове | 2 | 5 |
| Получени голове | 4 | 6 |
| Средно вкарани | 0.67 | 1.67 |
| Средно получени | 1.33 | 2.00 |
| Мачове вкарал | 33% | 100% |
| Мачове получил | 67% | 100% |
| Гол/Гол | 33% | 100% |
| Над 1.5 | 67% | 100% |
| Над 2.5 | 67% | 67% |
| Над 3.5 | 0% | 67% |
Обща статистика за Примера
| Мачове (47) | |
| Победа за домакина | 51% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 21% |
| Изиграни мачове | 20% |
| Голове (142) | |
| Средно голове на мач | 3.02 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.91 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.11 |
| Домакинът е отбелязал в | 83% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 62% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 36% |
Инд. Петролеро следващи 3 срещи
| 2026-05-17 | АББ Ла Пас | - | Инд. Петролеро |
| 2026-05-23 | Инд. Петролеро | - | Реал Потоси |
| 2026-05-31 | Реал Томаяпо | - | Инд. Петролеро |
Блуминг следващи 3 срещи
| 2026-05-17 | Блуминг | - | ГВ Сан Хосе |
| 2026-05-17 | Блуминг | - | ГВ Сан Хосе |
| 2026-05-24 | Блуминг | - | Реал Томаяпо |
| 2026-06-01 | Ориенте Петр. | - | Блуминг |
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.60 | 2.45 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.44 | 1.25 | 1.53 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.17 | 5.00 | |
| 2.5 | 1.53 | 2.40 | |
| 3.5 | 2.25 | 1.57 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 |