Лига 2 - Франция
петък, 04.09.2026
19:00
19:00

Дюнкерк

Клермон Фут
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Дюнкерк |
| Гост: | Клермон-Феран |
| Разстояние: | 587.1 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад Марсел Трибю |
| Капацитет: | 4 200 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Последни 6 директни срещи
| 2026-02-27 | Клермон Фут | 2 - 1 | Дюнкерк |
| 2025-08-09 | Дюнкерк | 2 - 2 | Клермон Фут |
| 2025-02-21 | Дюнкерк | 3 - 0 | Клермон Фут |
| 2024-09-13 | Клермон Фут | 0 - 1 | Дюнкерк |
| 2021-01-16 | Клермон Фут | 5 - 0 | Дюнкерк |
| 2020-08-29 | Дюнкерк | 1 - 1 | Клермон Фут |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Дюнкерк последни 12 срещи
| 2026-08-28 | Нанси | 2 - 0 | Дюнкерк |
| 2026-08-21 | Дюнкерк | 0 - 1 | Монпелие |
| 2026-08-14 | Реймс | 3 - 3 | Дюнкерк |
| 2026-08-08 | Дюнкерк | 4 - 2 | Гренобъл Фут 38 |
| 2026-08-01 | Мехелен | 0 - 0 | Дюнкерк |
| 2026-07-25 | Дюнкерк | 3 - 1 | Вестерло |
| 2026-07-22 | Дюнкерк | 2 - 1 | Самсунспор |
| 2026-07-18 | Дюнкерк | 2 - 0 | Стандарт Лиеж |
| 2026-07-04 | Дюнкерк | 0 - 2 | Валансиен |
| 2026-05-09 | Нанси | 3 - 2 | Дюнкерк |
| 2026-05-02 | Дюнкерк | 0 - 1 | Гренобъл Фут 38 |
| 2026-04-27 | Булон | 2 - 6 | Дюнкерк |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 50% | 42% |
Клермон Фут последни 12 срещи
| 2026-08-28 | Клермон Фут | 0 - 0 | Сошо |
| 2026-08-21 | Клермон Фут | 1 - 1 | Дижон |
| 2026-08-14 | Сент Етиен | 3 - 1 | Клермон Фут |
| 2026-08-08 | Клермон Фут | 0 - 0 | Реймс |
| 2026-08-01 | Клермон Фут | 1 - 1 | Гренобъл Фут 38 |
| 2026-07-25 | Клермон Фут | 0 - 1 | Монпелие |
| 2026-07-11 | Клермон Фут | 1 - 0 | Орлеан |
| 2026-05-09 | Клермон Фут | 1 - 0 | Гингам |
| 2026-05-02 | Монпелие | 1 - 2 | Клермон Фут |
| 2026-04-24 | Клермон Фут | 1 - 1 | Бастия |
| 2026-04-17 | Льо Ман | 1 - 0 | Клермон Фут |
| 2026-04-10 | Клермон Фут | 2 - 2 | Нанси |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Класиране Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сент Етиен | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Реймс | 4 | +5 | 8 |
| 3 | Монпелие | 4 | +2 | 8 |
| 4 | Родес | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Нанси | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Анси | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Метц | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Ред Стар Париж | 4 | -2 | 5 |
| 9 | Сошо | 4 | -2 | 5 |
| 10 | Дюнкерк | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Гингам | 4 | -1 | 4 |
| 12 | По | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Гренобъл Фут 38 | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Лавал | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Булон | 4 | -1 | 3 |
| 16 | Клермон Фут | 4 | -2 | 3 |
| 17 | Дижон | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Нант | 4 | -5 | 1 |
Хронология на изиграните мачове
| Дюнкерк | |
| Клермон Фут | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Дюнкерк | Клермон Фут |
|---|---|---|---|
| 1 | Сент Етиен | 3 - 1 | |
| 2 | Реймс | ||
| 3 | Монпелие | 0 - 1 | |
| 4 | Родес | ||
| 5 | Нанси | ||
| 6 | Анси | ||
| 7 | Метц | ||
| 8 | Ред Стар Париж | ||
| 9 | Сошо | ||
| 10 | Дюнкерк | - | |
| 11 | Гингам | ||
| 12 | По | ||
| 13 | Гренобъл Фут 38 | 4 - 2 | |
| 14 | Лавал | ||
| 15 | Булон | ||
| 16 | Клермон Фут | - | |
| 17 | Дижон | ||
| 18 | Нант |
Представяне в Шампионата
| Дюнкерк | Клермон Фут | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 1 | 3 |
| Загуби | 2 | 1 |
| Вкарани голове | 7 | 2 |
| Получени голове | 8 | 4 |
| Средно вкарани | 1.75 | 0.50 |
| Средно получени | 2.00 | 1.00 |
| Мачове вкарал | 50% | 50% |
| Мачове получил | 100% | 50% |
| Гол/Гол | 50% | 50% |
| Над 1.5 | 75% | 50% |
| Над 2.5 | 50% | 25% |
| Над 3.5 | 50% | 25% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 1 | 1 |
| Вкарани голове | 4 | 1 |
| Получени голове | 3 | 3 |
| Средно вкарани | 2.00 | 1.00 |
| Средно получени | 1.50 | 3.00 |
| Мачове вкарал | 50% | 100% |
| Мачове получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 50% | 100% |
| Над 1.5 | 50% | 100% |
| Над 2.5 | 50% | 100% |
| Над 3.5 | 50% | 100% |
Обща статистика за Лига 2
| Мачове (36) | |
| Победа за домакина | 31% |
| Равен | 39% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 12% |
| Голове (89) | |
| Средно голове на мач | 2.47 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.25 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.22 |
| Домакинът е отбелязал в | 61% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 61% |
| Над 2.5 | 42% |
| Над 3.5 | 31% |
Дюнкерк следващи 6 срещи
| 2026-09-11 | Дюнкерк | - | Сент Етиен |
| 2026-09-18 | По | - | Дюнкерк |
| 2026-10-09 | Дюнкерк | - | Анси |
| 2026-10-16 | Нант | - | Дюнкерк |
| 2026-10-23 | Дюнкерк | - | Метц |
| 2026-10-30 | Родес | - | Дюнкерк |
Клермон Фут следващи 6 срещи
| 2026-09-11 | Клермон Фут | - | Булон |
| 2026-09-18 | Гренобъл Фут 38 | - | Клермон Фут |
| 2026-10-09 | Клермон Фут | - | Ред Стар Париж |
| 2026-10-16 | Лавал | - | Клермон Фут |
| 2026-10-23 | Клермон Фут | - | Гингам |
| 2026-10-30 | Нант | - | Клермон Фут |
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.25 | 4.20 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.20 | 1.30 | 1.91 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 3.75 | |
| 2.5 | 1.85 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.00 | 1.36 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.80 | 1.91 |