Примера РФЕФ - гр. 2 - Испания
събота, 05.09.2026
17:45
17:45

Картахена

Химнастик
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Картахена |
| Гост: | Тарагона |
| Разстояние: | 435.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Картахонова |
| Капацитет: | 15 105 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:45 (18:45 местно време) |
Последни 8 директни срещи
| 2026-04-26 | Картахена | 1 - 0 | Химнастик |
| 2025-12-14 | Химнастик | 2 - 0 | Картахена |
| 2012-03-17 | Картахена | 1 - 3 | Химнастик |
| 2011-10-09 | Химнастик | 0 - 0 | Картахена |
| 2011-03-05 | Химнастик | 2 - 0 | Картахена |
| 2010-10-09 | Картахена | 2 - 2 | Химнастик |
| 2010-04-17 | Химнастик | 3 - 2 | Картахена |
| 2009-11-15 | Картахена | 0 - 2 | Химнастик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 5 | 6 | 3 | 3 | |
| 12% | 25% | 62% | 75% | 38% | 38% |
Картахена последни 12 срещи
| 2026-08-29 | Алхесирас | 1 - 3 | Картахена |
| 2026-08-12 | Картахена | 3 - 0 | Ориуела |
| 2026-08-11 | Елденсе | 3 - 0 | Картахена |
| 2026-07-31 | Джохор Д. Такзим | 2 - 0 | Картахена |
| 2026-05-23 | Картахена | 2 - 2 | Бетис Б |
| 2026-05-16 | Ибиса | 3 - 1 | Картахена |
| 2026-05-08 | Картахена | 2 - 1 | Алкоркон |
| 2026-05-01 | Алхесирас | 2 - 2 | Картахена |
| 2026-04-26 | Картахена | 1 - 0 | Химнастик |
| 2026-04-19 | Елденсе | 2 - 1 | Картахена |
| 2026-04-11 | Картахена | 1 - 0 | Антекера |
| 2026-04-04 | Хув. Торемолинос | 0 - 1 | Картахена |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 8 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 67% | 33% |
Химнастик последни 12 срещи
| 2026-08-30 | Химнастик | 2 - 0 | Сарагоса |
| 2026-08-22 | Еспаньол Б | 3 - 0 | Химнастик |
| 2026-08-13 | Химнастик | 2 - 2 | Уеска |
| 2026-08-05 | Химнастик | 0 - 2 | Петро Атлетико |
| 2026-05-23 | Еркулес | 1 - 1 | Химнастик |
| 2026-05-16 | Химнастик | 2 - 1 | КЕ Еуропа |
| 2026-05-10 | Тарасона | 2 - 0 | Химнастик |
| 2026-05-02 | Химнастик | 2 - 1 | Севиля Атлетико |
| 2026-04-26 | Картахена | 1 - 0 | Химнастик |
| 2026-04-19 | Марбеля | 2 - 0 | Химнастик |
| 2026-04-11 | Химнастик | 2 - 1 | Реал Мурсия |
| 2026-04-04 | Теруел | 1 - 0 | Химнастик |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 5 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 42% | 8% |
Класиране Примера РФЕФ - гр. 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реал Хаен | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Картахена | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Химнастик | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Антекера | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Виляреал Б | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Реал Мурсия | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Уеска | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Агилас | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Алкоркон | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Атл. Мадрид Б | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Хув. Торемолинос | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Реал Мадрид Б | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Теруел | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Ибиса | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Еркулес | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Райо Махадаонда | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Сант Андреу | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Алхесирас | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Сарагоса | 1 | -2 | 0 |
| 20 | КЕ Еуропа | 1 | -3 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Картахена | |
| Химнастик | |
| Домакин | |
| Гост |
Представяне в Шампионата
| Картахена | Химнастик | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани голове | 3 | 2 |
| Получени голове | 1 | 0 |
| Средно вкарани | 3.00 | 2.00 |
| Средно получени | 1.00 | 0.00 |
| Мачове вкарал | 100% | 100% |
| Мачове получил | 100% | 0% |
| Гол/Гол | 100% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 0% |
| Над 3.5 | 100% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 0 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани голове | 0 | 0 |
| Получени голове | 0 | 0 |
| Средно вкарани | 0.00 | 0.00 |
| Средно получени | 0.00 | 0.00 |
| Мачове вкарал | 0% | 0% |
| Мачове получил | 0% | 0% |
| Гол/Гол | 0% | 0% |
| Над 1.5 | 0% | 0% |
| Над 2.5 | 0% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Обща статистика за Примера РФЕФ - гр. 2
| Мачове (10) | |
| Победа за домакина | 30% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 40% |
| Изиграни мачове | 3% |
| Голове (29) | |
| Средно голове на мач | 2.90 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.30 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.60 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 80% |
| Над 2.5 | 70% |
| Над 3.5 | 40% |
Картахена следващи 6 срещи
| 2026-09-13 | Райо Махадаонда | - | Картахена |
| 2026-09-20 | Сарагоса | - | Картахена |
| 2026-09-27 | Картахена | - | Реал Мурсия |
| 2026-10-04 | Картахена | - | Агилас |
| 2026-10-11 | Антекера | - | Картахена |
| 2026-10-18 | Картахена | - | КЕ Еуропа |
Химнастик следващи 6 срещи
| 2026-09-13 | Химнастик | - | Алхесирас |
| 2026-09-20 | Алкоркон | - | Химнастик |
| 2026-09-27 | Химнастик | - | Сант Андреу |
| 2026-10-04 | Реал Мурсия | - | Химнастик |
| 2026-10-11 | Хув. Торемолинос | - | Химнастик |
| 2026-10-18 | Химнастик | - | Атл. Мадрид Б |
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.29 | 1.30 | 1.57 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.50 | 2.50 | |
| 2.5 | 2.50 | 1.50 | |
| 3.5 | 4.50 | 1.17 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 2.20 | 1.62 |