Примера - Венецуела
вторник, 01.09.2026
00:30
00:30

Пуерто Кабейо

Ансоатеги
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Пуерто Кабейо |
| Гост: | Пуерто Ла Крус |
| Разстояние: | 373.0 км |
| Начален час | |
| Час: | 00:30 (19:30 местно време) |
Последни 3 директни срещи
| 2026-03-08 | Ансоатеги | 0 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2025-08-31 | Ансоатеги | 1 - 0 | Пуерто Кабейо |
| 2025-03-30 | Пуерто Кабейо | 0 - 0 | Ансоатеги |
Пуерто Кабейо последни 12 срещи
| 2026-08-22 | Ест. де Мерида | 1 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2026-08-16 | Пуерто Кабейо | 2 - 0 | Райо Сулиано |
| 2026-08-09 | Замора Баринас | 0 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2026-08-06 | Пуерто Кабейо | 3 - 1 | Каракас |
| 2026-08-02 | Метрополитанос | 2 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2026-06-07 | Карабобо | 2 - 1 | Пуерто Кабейо |
| 2026-05-31 | Деп. Ла Гуайра | 0 - 2 | Пуерто Кабейо |
| 2026-05-27 | Атлетико MG | 1 - 0 | Пуерто Кабейо |
| 2026-05-23 | Пуерто Кабейо | 2 - 1 | Ун. Сентрал |
| 2026-05-21 | Пуерто Кабейо | 1 - 1 | Хувентуд ЛП |
| 2026-05-17 | Португеза | 1 - 0 | Пуерто Кабейо |
| 2026-05-14 | Пуерто Кабейо | 2 - 1 | Португеза |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 9 | 5 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 75% | 42% | 8% |
Ансоатеги последни 12 срещи
| 2026-08-21 | Ансоатеги | 0 - 0 | Трухилянос |
| 2026-08-15 | Ест. де Мерида | 1 - 0 | Ансоатеги |
| 2026-08-09 | Ансоатеги | 3 - 4 | Португеза |
| 2026-08-06 | Райо Сулиано | 0 - 1 | Ансоатеги |
| 2026-07-31 | Ансоатеги | 0 - 3 | Деп. Тачира |
| 2026-04-25 | Ансоатеги | 1 - 1 | Замора Баринас |
| 2026-04-20 | Карабобо | 6 - 3 | Ансоатеги |
| 2026-04-13 | Каракас | 1 - 3 | Ансоатеги |
| 2026-04-03 | Ансоатеги | 2 - 3 | Ун. Сентрал |
| 2026-03-23 | Метрополитанос | 2 - 0 | Ансоатеги |
| 2026-03-17 | Ансоатеги | 0 - 0 | Деп. Ла Гуайра |
| 2026-03-14 | Монагас Матурин | 1 - 0 | Ансоатеги |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 5 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 42% | 33% |
Класиране Примера
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Тачира | 6 | +5 | 13 |
| 2 | Метрополитанос | 6 | +4 | 13 |
| 3 | Деп. Ла Гуайра | 6 | +8 | 12 |
| 4 | Португеза | 6 | +2 | 11 |
| 5 | Ест. де Мерида | 6 | 0 | 11 |
| 6 | Пуерто Кабейо | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Карабобо | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Трухилянос | 6 | -1 | 7 |
| 9 | Замора Баринас | 6 | -4 | 7 |
| 10 | Каракас | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Монагас Матурин | 6 | -4 | 4 |
| 12 | Ансоатеги | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Райо Сулиано | 5 | -4 | 3 |
| 14 | Ун. Сентрал | 5 | -5 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Пуерто Кабейо | |
| Ансоатеги | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Пуерто Кабейо | Ансоатеги |
|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Тачира | ||
| 2 | Метрополитанос | ||
| 3 | Деп. Ла Гуайра | ||
| 4 | Португеза | ||
| 5 | Ест. де Мерида | 1 - 0 | |
| 6 | Пуерто Кабейо | - | |
| 7 | Карабобо | ||
| 8 | Трухилянос | ||
| 9 | Замора Баринас | ||
| 10 | Каракас | 3 - 1 | |
| 11 | Монагас Матурин | ||
| 12 | Ансоатеги | - | |
| 13 | Райо Сулиано | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Ун. Сентрал |
Представяне в Шампионата
| Пуерто Кабейо | Ансоатеги | |
| Победи | 3 | 1 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 1 | 3 |
| Вкарани голове | 8 | 4 |
| Получени голове | 4 | 8 |
| Средно вкарани | 1.60 | 0.80 |
| Средно получени | 0.80 | 1.60 |
| Мачове вкарал | 100% | 40% |
| Мачове получил | 60% | 60% |
| Гол/Гол | 60% | 20% |
| Над 1.5 | 80% | 40% |
| Над 2.5 | 40% | 40% |
| Над 3.5 | 20% | 20% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 0 | 0 |
| Загуби | 0 | 1 |
| Вкарани голове | 5 | 1 |
| Получени голове | 1 | 1 |
| Средно вкарани | 2.50 | 0.50 |
| Средно получени | 0.50 | 0.50 |
| Мачове вкарал | 100% | 50% |
| Мачове получил | 50% | 50% |
| Гол/Гол | 50% | 0% |
| Над 1.5 | 100% | 0% |
| Над 2.5 | 50% | 0% |
| Над 3.5 | 50% | 0% |
Обща статистика за Примера
| Мачове (40) | |
| Победа за домакина | 52% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 44% |
| Голове (100) | |
| Средно голове на мач | 2.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.48 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.02 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 25% |
Пуерто Кабейо следващи срещи
Няма данни в системата
Ансоатеги следващи срещи
Няма данни в системата
Влезте или се регистрирайте, за да залагате
Коефициенти
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.36 | 4.20 | 7.00 |
| Двоен Шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1.06 | 1.17 | 2.75 |
| Под/Над | Гл | Над | Под |
|---|---|---|---|
| 1.5 | 1.25 | 3.80 | |
| 2.5 | 1.75 | 1.95 | |
| 3.5 | 3.10 | 1.36 |
| Гол/Гол | Г/Г | Без |
|---|---|---|
| 1.95 | 1.80 |