» Нубленсе Чилан като домакин 16 получени гола в 8 мача - 2.00 на мач
» Унион Еспаньола като гост 4 равенства от 7 мача
» Баракас Сентрал като гост 5 равенства от 10 мача
» Висел Кобе като гост 19 вкарани гола в 8 мача - 2.38 на мач
» Кануън като домакин 6 загуби от 9 мача
» Кануън само 12 вкарани гола в 20 мача - 0.60 на мач
» Кануън като домакин само 6 вкарани гола в 9 мача - 0.67 на мач
» Мейджоу Хакка като домакин 4 загуби от 6 мача
» Чънду Ронгченг само 1 загуба от 14 мача
» Чънду Ронгченг като гост няма загуба от 6 мача
» Тянджин Тайгър 8 равенства от 14 мача
» Тянджин Тайгър като домакин 4 равенства от 7 мача
» Нантун Жиюн като гост няма победа от 7 мача
» Хенан като домакин 4 равенства от 7 мача
» Шандун Тайшан 7 равенства от 14 мача
» Шандун Тайшан като гост 5 равенства от 8 мача
» Йънг Лайънс 13 загуби от 16 мача
» Йънг Лайънс 46 получени гола в 16 мача - 2.88 на мач
» Йънг Лайънс като домакин 20 получени гола в 8 мача - 2.50 на мач
» Лайън Сити Сейл. 11 победи от 16 мача
» Лайън Сити Сейл. 49 вкарани гола в 16 мача - 3.06 на мач
» Лайън Сити Сейл. като гост 26 вкарани гола в 8 мача - 3.25 на мач
» Перак 10 загуби от 15 мача
» Перак като домакин 6 загуби от 8 мача
» Перак само 10 вкарани гола в 15 мача - 0.67 на мач
» Перак като домакин само 5 вкарани гола в 8 мача - 0.62 на мач
» Перак 34 получени гола в 15 мача - 2.27 на мач
» Перак като домакин 22 получени гола в 8 мача - 2.75 на мач
» Келантан Уориърс 11 загуби от 15 мача
» Келантан Уориърс 38 получени гола в 15 мача - 2.53 на мач
» Нафтан 9 загуби от 13 мача
» Нафтан само 7 вкарани гола в 13 мача - 0.54 на мач
» Нафтан като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач
» Неман 9 победи от 13 мача
» Неман като гост 5 победи от 6 мача
» Неман като гост 14 вкарани гола в 6 мача - 2.33 на мач
» Неман само 7 получени гола в 13 мача - 0.54 на мач
» Пайде 9 равенства от 19 мача
» Пайде като домакин само 6 вкарани гола в 10 мача - 0.60 на мач
» Флора Талин 14 победи от 19 мача
» Флора Талин като гост 8 победи от 10 мача
» Флора Талин 47 вкарани гола в 19 мача - 2.47 на мач
» Флора Талин като гост 24 вкарани гола в 10 мача - 2.40 на мач
» Флора Талин само 9 получени гола в 19 мача - 0.47 на мач
» Флора Талин като гост само 5 получени гола в 10 мача - 0.50 на мач
» Паневежис 15 победи от 20 мача
» Паневежис само 7 получени гола в 20 мача - 0.35 на мач
» Паневежис като домакин само 3 получени гола в 10 мача - 0.30 на мач
» ЕС Сетиф като домакин само 5 получени гола в 13 мача - 0.38 на мач
» КР Белуиздад само 1 загуба от 27 мача
» КР Белуиздад като домакин няма загуба от 13 мача
» КР Белуиздад само 14 получени гола в 27 мача - 0.52 на мач
» КР Белуиздад като домакин само 5 получени гола в 13 мача - 0.38 на мач
» МК Алжир като домакин няма загуба от 13 мача
» МК Алжир само 18 вкарани гола в 27 мача - 0.67 на мач
» МК Оран като гост само 5 вкарани гола в 13 мача - 0.38 на мач
» УС Бискра като домакин няма загуба от 13 мача
» ХБ Шелгум Лайд няма победа от 27 мача
» ХБ Шелгум Лайд 23 загуби от 27 мача
» ХБ Шелгум Лайд като гост 12 загуби от 13 мача
» ХБ Шелгум Лайд само 9 вкарани гола в 27 мача - 0.33 на мач
» ХБ Шелгум Лайд като гост само 4 вкарани гола в 13 мача - 0.31 на мач
» ХБ Шелгум Лайд 65 получени гола в 27 мача - 2.41 на мач
» ХБ Шелгум Лайд като гост 34 получени гола в 13 мача - 2.62 на мач
» ХамКам 9 загуби от 12 мача
» ХамКам 29 получени гола в 12 мача - 2.42 на мач
» Олесунд 9 загуби от 12 мача
» Олесунд като гост само загуби от 5 мача
» Олесунд само 8 вкарани гола в 12 мача - 0.67 на мач
» Олесунд като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач
» Йонкьопинг Содра като гост 4 равенства от 5 мача
» Йонкьопинг Содра 26 вкарани гола в 12 мача - 2.17 на мач
» Йонкьопинг Содра като гост 11 вкарани гола в 5 мача - 2.20 на мач
» Славия Мозир като домакин няма равенсто от 6 мача
» Енергетик-БГУ като гост няма победа от 6 мача
» Енергетик-БГУ само 6 вкарани гола в 13 мача - 0.46 на мач
» Енергетик-БГУ като гост само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач
» Шамрок Роувърс като гост само 7 получени гола в 12 мача - 0.58 на мач
» УК Дъблин 17 загуби от 22 мача
» УК Дъблин само 13 вкарани гола в 22 мача - 0.59 на мач
» УК Дъблин като домакин само 7 вкарани гола в 10 мача - 0.70 на мач
» УК Дъблин 57 получени гола в 22 мача - 2.59 на мач
» Шелбърн като гост 5 равенства от 10 мача
» Кери 17 загуби от 21 мача
» Кери като домакин 8 загуби от 10 мача
» Кери само 14 вкарани гола в 21 мача - 0.67 на мач
» Кери като домакин само 5 вкарани гола в 10 мача - 0.50 на мач
» Кери 58 получени гола в 21 мача - 2.76 на мач
» Кери като домакин 27 получени гола в 10 мача - 2.70 на мач
» Голуей Юнайтед 19 победи от 21 мача
» Голуей Юнайтед като гост 8 победи от 10 мача
» Голуей Юнайтед 58 вкарани гола в 21 мача - 2.76 на мач
» Голуей Юнайтед като гост 22 вкарани гола в 10 мача - 2.20 на мач
» Голуей Юнайтед само 8 получени гола в 21 мача - 0.38 на мач
» Голуей Юнайтед като гост само 5 получени гола в 10 мача - 0.50 на мач
» Уотърфорд 60 вкарани гола в 21 мача - 2.86 на мач
» Уотърфорд като домакин 36 вкарани гола в 11 мача - 3.27 на мач
» Фин Харпс като домакин 5 равенства от 10 мача
» Фин Харпс 46 получени гола в 21 мача - 2.19 на мач
» Брейдаблик като домакин 13 вкарани гола в 5 мача - 2.60 на мач
» Аегир 7 загуби от 9 мача
» Аегир като домакин само загуби от 4 мача
» Аегир като домакин само 2 вкарани гола в 4 мача - 0.50 на мач
» Афтурелдинг 7 победи от 9 мача
» Афтурелдинг няма загуба от 9 мача
» Афтурелдинг 27 вкарани гола в 9 мача - 3.00 на мач
» Афтурелдинг като гост 12 вкарани гола в 5 мача - 2.40 на мач
» Акранес 22 вкарани гола в 9 мача - 2.44 на мач
» Нярдвик като гост 4 загуби от 5 мача
» Нярдвик 20 получени гола в 9 мача - 2.22 на мач
» Нярдвик като гост 14 получени гола в 5 мача - 2.80 на мач
» Ун. Сентрал като гост няма победа от 8 мача
» Ун. Сентрал само 10 вкарани гола в 15 мача - 0.67 на мач
» Ун. Сентрал като гост само 3 вкарани гола в 8 мача - 0.38 на мач
» Новоризонтино само 7 получени гола в 15 мача - 0.47 на мач
» Новоризонтино като домакин само 2 получени гола в 7 мача - 0.29 на мач
» Атлетико GO 7 равенства от 15 мача
» Атлетико GO като гост 4 равенства от 7 мача
*** Статистиката за футболните факти включва само мачовете изиграни в първенството, в което играе съответният отбор. Мачовете за Купи, Шампионската Лига, Лига Европа и други не се вземат предвид. Фактите се изготвят на база класация по различни показатели като победи, загуби, равни, вкарани голове, допуснати голове и др.